تبلیغات

عوارض ترکیدگی لوله و تشخیص آن

۰
فرقی نمی‌کند که منزل شما نو ساخت باشد یا این که قدیمی البته این رخداد برای منزل هایی که قدیمی تر می باشند فراوان واقعه می افتد . و معمولا به بدین عامل است که لوله ها به کار رفته در ساختمان دیگر سابق می‌باشند و سیستم لوله کشی کهنه شده‌است .

بخاطر همین قابلیت و امکان پوسیدگی لوله ها و شکستن آنان بالا میرود پس خوب تر است که در صورت قابلیت و امکان سیستم لوله کشی خان های که سابق شده‌است را یک نوسازی با اهمیت انجام دهیم و با سیستم های تازه و مدرن جایگزین کنیم .

این رخداد در منزل هایی که در بخش ها لبریز رطوبت مانند استان های شمالی و یا این که بخش ها سردسیر مانند بخشها دامنه کوه ای بیش تر صورت میدهد به جهت این‌که بطور کلی آب انبساط و انقباظ متعددی داراست و همینطور از درصد خورندگی بالایی شامل است بخصوص در شرایطی که در لایه بیرونی لوله قرار گرفته باشد .

اگر به خدمات رفع و نشتی لوله در شرق تهران نیاز دارید می توانید از اینجا وارد سایت تاسیسات سرویس شوید و این خدمات نشتی را دریافت کنید.


در واقع می توان بیان کرد پارگی لوله های آب و شوفاژ ( لوله های آهنی ) امری ارگانیک می‌باشد ولی در ساختمان با سیستم تاسیساتی فرسوده . سوالی که اندیشه تمامی را مشغول کرده این است :

ساختمان های نوساز و لوله های پلاستیک چرا مبتلا پارگی لوله می شوند؟
جواب این سوال برای ما گویا است در واقع عمده اشخاصی که در مسئله لوله کشی و تاسیسات عمل می نمایند صلاحیت و علم فنی مطلوب ندارند و در امر نقاط ضعف و قوت لوله های پلاستیک نیز اطلاعت کار آمدی ندارند در تحت نقاط ضعف هریک از لوله ها را برای شما توضیح میدهیم .

همچنین سایت پرتقال هم ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکگیدگی لوله در تهران و البرز هست. پیشنهاد می کنم از این صفحه وارد سایت شوید و خدمات خود را در صورت نیاز دریافت کنید.

لوله های گالوانیزه یا این که آهنی : وسیع ترین خلل این لوله ها پوسیده شدن و فرسودشدنشان است که امروزه جای خویش را به لوله های نسل تازه ( پلاستیک - پنج لایه ) داده اند ولی در خیلی از ساختمان های بالای ۱۰سال به کار رفته است .

لوله های پلاستیک : این لوله ها فواید و معایب متعددی دارا هستند .
فواید : وزن ناچیز , حمل ونقل راحت و نصب راحت .
معایب : انبساط طولی بسیار ( جریان آب گرم سبب ارتقاء سایز طولی می شود ) , تحمل حداکثر ۲۰بار و در سیستم های گرمایشی رخنه اکسیژن که منجر فرسودگی و نهایتا منجربه پارگی لوله می شود

لوله پلیکا : هر بنا به مرور زمان درچار افت و نشست می شود و در صورتی‌که لوله های پلیکا بکار رفته از فرآورده مرغوب نباشد بر اثر این نشست ها درچار شکستگی می گردند .

لوله های پنج لایه : این گونه لوله کامل ترین لوله ها بازار بحساب میایند البته نکته دارای اهمیت این است که فردی با این لوله کار می نماید می بایست زمان های آموزشی را گذرانده باشد .

همینطور سایت تشخیص کار هم به صورت تخصصی خدمات تشخیص ترکیدگی را انجام می دهد. می توانیدبا کلیک بر روی تشخیص ترکیدگی لوله آب وارد سایت تشخیص کار شوید.چه وقتی احتمال ترکیدگی لوله موجود است ؟

  • مبلغ قبض آب بیش تر از حد معمول باشد
  • افت ناگهانی فشار آب
  • در هنگام خموشی شنیدن صدای چکه آب یا این که صدا غیر معمول
  • نم زدگی و طبله کردن کچ دیوار یا این که سقف

علامت ها و نشانه ها پارگی لوله آب
کارشناسان ما دارنده تجربه تعدادی ساله و علم فنی اضطراری می باشند . و از جدیدترین دستگاه های تشخیص نشتی لوله آب در مشهد به کار گیری می نمایند .

در شرایطی که نشتی ها به موقع تعمیر نشود خسارات دیگری به توشه می‌آورد که عبارتند از :
  • تولید نم و لکه در دیوارها یا این که سقف منزل .
  • طبله شدن و یا این که ریزش گچ دیوارها و سقف و یا این که کاشی های خزینه و توالت
  • تولید بوی نامطبوع در منزل
  • وجود نم یا این که زرد رنگ شدن دیوار
  • مرطوب شدن غیرطبیعی کف ساختمان ( یا این که وجود رطوبت و نم در به عبارتی نقطه در سقف زیر )
  • لق شدن کاشی یا این که سرامیک کف آشپزخانه یا این که اتاقتقصیرکار فساد لوله کیست؟
در‌حالتی که نشت به خاطر لوله‌ای منحصر کمبود می بایست ملاحظه کنید که نشت عمدی بوده یا این که غیر عمد . یعنی برای مثال آب به خاطر پوسیدگی ارگانیک لوله‌ها نشت کرده و خانه‌ شما رطوبت زده یا این که که به خاطر سهل‌انگاری همسایه‌تان ( برای مثال گشوده ماندن شیر آب ) فساد به توشه آمده است .

اگرچه که لوله‌های آب و فاضلاب جزو مشترکات ساختمان به حساب می آید , ولی در حالتی‌که نشتی لوله عمدی ( طبق توصیف بالا ) باشد هزینه ضرروزیان نشت لوله آب و بازسازی و تجدید بنا منزل شما یا این که بقیه خانه‌های آسیب‌دیده بر عهده‌ واحد خطاکار است .

در شرایطی که نشتی لوله غیر عمدی باشد کلیه ساکنین ساختمان بایستی به صورت مشترک هزینه‌های تعمیر لوله و جبران زیان را بپردازند . در‌صورتی‌که ساختمان مدیریت دارااست مدیریت ساختمان بایستی این هزینه را از صندوق ساختمان و حق شارژهایی که از ساکنین اخذ مینماید بپردازد .

در‌این دربین اعتنا شود درصورتی که تشخیص داده شد که نشت لوله غیر عمدی است همه‌ ساکنین می بایست در پرداخت زیان شرکت کردن نمایند و واحدی که مجروح از این مسئله جدا نیست . به عنوان مثال در شرایطی‌که ضرروزیان 200 هزار تومان برآورد شده و ساختمان 5 واحد داراست هر واحد ( اعم از واحد آسیب‌دیده ) می بایست 40 هزار تومان پرداخت نمایند .

نشت یابی لوله آب
تشخیص نشتی لوله آب اهمیت حساس دارااست هنگامی که لوله آب نم میدهد . از یک طرف به ساختمان زخم می‌رساند و از سوی دیگر مبلغ بالای قبض آب شمارا کلافه می نماید . کافی است برای رهایی از این شرایط , تشخیص نشتی لوله آب به وسیله یک متخصص زبده انجام گیرد .


+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۷ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: تشخیص ترکیدگی لوله
برچسب‌ها: تشخیص ترکیدگی لوله، ترکیدگی لوله، رفع ترکیدگی لوله، تشخیص نشتی لوله
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها