تبلیغات

شایسته ترین سیستم های سرمایشی ساختمان

۰
شایسته ترین سیستم های سرمایشی ساختمان

سیستم تهویه مطبوع دستگاهی است که برای مراقبت موقعیت آب و هوایی مناسب , دما و سرعت جریان هوا در یک محفظه را در دست گرفتن می نماید و منجر مهیا شدن راحتی و آسایش در عمل های روزانه شده‌است .

شما در هنگام خرید شایسته ترین سیستم های سرمایشی ساختمان علاوه بر گنجایش مطلوب دستگاه , گارانتی مهم با سرویس ها بعداز فروش بایستی دقت فرمائید . ما درین مطلب به 5 گزینه از شایسته ترین سیستم های سرمایشی ساختمان میپردازیم .
خنک کننده گازی

دستگاهی است که مایع مبرد را به گاز تبدیل کرده و گرمای دور و اطراف را جذب کرده و هوای خنک را به محفظه تبدیل می نماید . خنک کننده گازی در سال 1902 به وسیله ویلیس کریر ابتکار عمل شد .

سیستم سرمایش گازی در دسته ها و ساختار یگانه از قبیل سیستم سرمایش گازی دیواری , سیستم سرمایش گازی ایستاده , خنک کننده گازی پرتابل , سیستم سرمایش گازی کاستی و خنک کننده گازی پنجره ای از گنجایش های 9000 تا گنجایش 90000 با دقت به وضعیت اطراف ایجاد وعرضه می‌گردد .

کولرهای گازی مطلوب برای محیط های شرجی مطلوب میباشد . امروزه با ترقی تکنولوژی از سیستم سرمایش گازی های اینورتر با بازدهی بالا دربازار عرضه می‌شود .

از مزایای کولرگازی ایجاد صدای اندک بجهت غیروابسته بودن موتور سیستم سرمایش , تصفیه هوای اطراف با به کارگیری ازفیلتر های موجود در سیستم سرمایش گازی , قابلیت و امکان گرم کننده و سوای نیاز به شبکه کشی و لوله کشی میتوان اشاره نمود
اسپلیت مرکزی

اسپلیت مرکزی برای تولید مرز و بوم ژاپن و در سال 1982 ابداع و ایجاد شده‌است . که به معنای جریان متغییر سیال در یونیت داخلی است . این دستگاه با نماد اختصاری VRF , TIR , TRV , MULTIV معلوم می شود اسپلیت مرکزی قابل به کار گیری در مدرسه ها , مجتمع تجاری , هتل ها جهت سرمایش و گرمایش به کار گیری میشود .

مرجع انرژی این دستگاه از برق سه فاز یا این که گاز شهری تغذیه میشود و در گونه های متفاوت تک فاز و سه فاز هست . از مزایای آن میتوان اشغال شدن فضای اندک در محفظه داخلی , مجهز به رشته آوری تزریق بخار و مبدل حرارتی توسعه یافته جهت ارتقا راندمان , تصفیه هوای محفظه با به کارگیری از غربال های اسپلیت مرکزی اشاره نمود
داکت اسپلیت

دستگاهی است که از دو بخش منقطع به اسم یونیت داخلی و یونیت خارجی درست شده که به وسیله لوله مسی به یونیت داخلی پیوند می خورد . داکت اسپلیت جهت بالا بردن راندمان ای ازهوای بازگشت به کار گیری می نماید این کار سبب تحت وارد شدن مصرف سوخت و اکسیژن هم هست .

یونیت داخلی گرمای محفظه به وسیله گاز گرفته و با استعمال با به کار گیری از کمپرسور , کندانسور , شیر انبساط به هوای خنک تبدیل می نماید و بوسیله رشته ها هوای خنک به محفظه انتقال داده می شود .

داکت اسپلیت از گنجایش 18000 تا گنجایش 90000 ساخت و عرضه می گرد . از مزایای داکت اسپلیت هزینه فعال سازی تحت , تعمیر و حفظ کمتر و تلاش راحت , ارتفاع قدمت , اشغال شدن فضای اندک در محفظه داخلی و هوای منزه و پاک با به کارگیری از غربال های داکت اسپلیت را میتوان اشاره نمود.


سیستم سرمایش آبی‌

وسیله ای است که از روش تبخیر آب هوا را خنک نگه داشته و آب به وسیله الکترو پمپ به بالای پوشال انتقال داده می شود و آنرا تر نگه می دارد و نسبت متعددی از گرما را با به کارگیری از تبخیر آب جذب می کند و این دستور منجر خنک نگه داشتن هوای درون سیستم سرمایش می باشد این هوای خنک بوسیله شبکه خنک کننده با رطوبت وارد محفظه میشود .

و با در حیث به دست آوردن موقعیت محفظه در گونه های متفاوت و ساختار مختص از قبیل سیستم سرمایش آبی عادی , اندک مصرف , سلولزی , پرتابل از گنجایش 2500 تا گنجایش 13000 ساخت و عرضه میشود .

از مزایای سیستم سرمایش آبی میتوان هزینه مطلوب , مصرف برق و انرژی ذیل , راندمان سرمایش بالا و کاربرد سهل وآسان و فعال‌ساز‌ی فراوان قلیل اشاره نمود .

چیلر

چیلر دستگاهی است که از روش فشرده سازی بخار , گرما از مایع را جذب می نماید و آب سرد بوسیله یک پمپ ارسال میگردد تا گرمای اجباری را گردآوری نماید این مایع قادر است برای خنک کردن هوا یا این که دستگاه مصرف شود چیلر ها دارنده قدرت و گنجایش مضاعف بالایی بوده که در مکان های وسیع نظیر تجاری و مسکونی به کارگیری میشود و به دو مدل تراکمی و جذبی تقسیم میگردند .

چیلرهای جذبی با به کارگیری از انرژی حرارتی و چیلرهای تراکمی با به کار گیری از انرژی برق منجر ساخت سرمایش می شود . از مزایای آن میتوان کاهش مقدار صدا , صرفه جویی در مصرف انرژی و برق مصرفی و به کار گیری جهت سرمایش محفظه های فراوان وسیع اشاره نمود
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۷ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: تعمیر کولر و چیلر و شوفاژ
برچسب‌ها: کولر آبی، کولر گازی، کولر های گازی پرتابل
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها