تبلیغات

تشخیص ترکیدگی لوله در تهرانپارس

۰
تشخیص ترکیدگی لوله در تهرانپارس

تشخیص ترکیدگی لوله در تهرانپارس


امروزه یکی از نیازهای اصلی ساکنین شهری و ساختمان‌های مسکونی این است که بدون تخریب و هزینه زیاد تشخیص ترکیدگی لوله، خانه های آنها توسط افراد متخصص و شرکت‌های خدماتی انجام شود. زیرا روش‌های سنتی با صرف وقت و هزینه زیاد راهکار مناسبی نمی‌باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله در تهرانپارسامروزه یکی از نیازهای اصلی ساکنین شهری و ساختمان‌های مسکونی این است که بدون تخریب و هزینه زیاد تشخیص ترکیدگی لوله، خانه های آنها توسط افراد متخصص و شرکت‌های خدماتی انجام شود. زیرا روش‌های سنتی با صرف وقت و هزینه زیاد راهکار مناسبی نمی‌باشد.

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس در تهران با سابقه چندین ساله و داشتن نیروهای متخصص و مجرب، آماده ارائه خدمات در زمینه‌ی لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی، حفر و ترمیم چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، در آوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب و چاه، رفع بوی چاه فاضلاب، تخلیه و لایه روبی چاه فاضلاب است.

تشخیص ترکیدگی لوله و لوله بازکنی تهرانپارس به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، خدمات مطمئن و باکیفیت و به موقعی را به مشتریان و همشهریان عزیز در شهر تهران ارائه می‌کند. در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، گرفتگی توالت فرنگی، نشتی آب و ….دیده شدن آثار نم و رطوبت و تخریبهای حاصل از آن در ساختمان از مشکلاتی است که اکثر افراد با آن مواجه میشوند و برطرف کردن آن نیاز به تخصص و تجربه دارد خدمات ما برای رفع نم و رطوبت در ساختمان شامل موارد زیر است :

 • تشخیص دقیق و قطعی علت نم و رطوبت در ساختمان(دیوارها،سقف،کف و راه پله)
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه بدون تخریب
 • تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله های فاضلاب با دستگاه بدون تخریب
 • انجام قیرگونی کف حمام و سرویسها با بالاترین دقت و کیفیت
 • تعمیر و رفع نشتی لوله های آب و فاضلاب و رفع نم و رطوبت و آثار آن در نقاط مختلف ساختمان
 • انجام نقاشی ساختمان برای از بین بردن آثار نم و لکه گیری گچ بصورت جزئی و کلی
 • رفع نم و نشتی لوله های شوفاژ و پکیج
 • انجام صفر تا صد امور مربوط به بازسازی نقاط آسیب دیده از قبیل کف سازی کاشی کاری و سرامیک کاری
 • رفع نم ورطوبت با دستگاه
 • رفع نم دیوار،رفع نم توالت،رفع نم سقف،رفع نم راه پله
 • رفع نم ورطوبت بدون تخریبلزوم استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزارهای مناسب مانند این دستگاه به راحتی می‌توان وجود نشت یا ترکیدگی و یا ترک خوردگی درون لوله‌ها را تشخیص داد. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان محل دقیق نشتی را پیدا کرد و اقدام به تعمیر آن کرد .

اگر دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله وجود نداشته باشد بالاجبار باید اقدام به تخریب ساختمان کرد تا محل ترکیدگی لوله و نشت آب را پیدا کرد اما با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به خرابی نیست . با استفاده از این دستگاه به راحتی می‌توان از نم و رطوبت ساختمان جلوگیری کرد.


هزینه تشخیص ترکیدگی لوله


دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب یا نشت یاب لوله آب:صدای حاصل از جریان آب که هنگام شکستگی یا ترکیدگی لوله ایجاد می گردد را با استفاده از گیرنده ای که روی سطح قرار می گیرد تشخیص می دهد.

این دستگاه به ما کمک می کند که بتوانیم محل دقیق لوله آب را تشخیص دهیم و بدون تخریب بتوانیم کار عیب یابی را انجام دهیم .

توجه داشته باشید که جنس لوله و میزان ترکیدگی لوله و فشار آب عواملی هستند که در عیب یابی دستگاه موثر هستند و ترکیدگی لوله بایستی به گونه ای باشد که صدای نشت آب به دستگاه برسد.


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بصورت تضمینی


در چند سال اخیر تشخیص ترکیدگی لوله با تخریب و کندن دیوار و زمین انجام میشد که علاوه بر قیمت گران، نیاز به صرف وقت بسیار زیادی داشت. تکنسین های ماهر و با تجربه ما امروزه از تجهیزات و تکنیک های جدید جهت تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب استفاده می کنند که می توان به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مافوق صوت و دوربین های حرارتی اشاره نمود.


از بین بردن رفع نم و رطوبت ساختمان بدون ترخیب توسط شرکت لوله بازکنی تهرانپارس


برای رفع نم و رطوبت در هر بخش از ساختمان، ابتدا باید علت آن شناسایی و رفع شود. سپس اقداماتی در جهت ترمیم ساختمان (عایق رطوبتی، گچ و نقاشی دیوار) انجام می شود.

رفع نم و رطوبت یکی از بزرگ ترین چالش هایی است که ساکنین ساختمان ها با آن مواجه هستند . نم و رطوبت از رایج ترین مشکلات وارده به بنا می باشد که غالباً در محل های مختلفی مثل دیوارهای بیرونی ، سقف ، سرویس بهداشتی و حمام به وجود می آید زیرا این مکان ها رطوبت زیادی دارند و همچنین عموماً تاسیسات لوله کشی ساختمان در این مکان ها جایگذاری می شوند.

منبع: رفع نم و رطوبت ساختمان در تهرانپارس سرویس


دقت تشخیص ترکیدگی لوله دقت


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چقدر است؟ تا حالا شده فکر کرده باشید که دقت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چقدر است، دقت این دستگاه خیلی زیاد است و هر نشتی و ترکیدگی لوله را نشان می دهد. با پیدایش این دستگاه دیگر لازم نیست همه نقاط را خراب کرده و به دنبال نشتی و ترکیدگی لوله باشید.
دقت تشخیص این دستگاه بقدری زیاد است که اگر کمترین نم و یا ترکیدگی در ساختمان رخ داده باشد نمایش می دهد.اگر نم یا رطوبتی در ساختمان ایجاد شده است و شما مشکوک هستید می توانید با شرکت آوا تماس گرفته تا ما در اولین فرصت مشکل را حل نماییم لازم به ذکر است اتصالات لوله ها نیز عامل دیگری است.


چند نشانه برای تشخیص ترکیدگی لوله


آلودگی آب را می بینید اما هیچ منبع آشکاری برای نشتی دیده نمیشود.
قبض آب را با مبلغ زیاد و افزایش ناگهانی قیمت دریافت می کنید.
وقتی از چیزی استفاده نمی کنید صدای آب می شنوید.
مکان های گرم، مرطوب و کپک زده مثل دیوار، زیر فرش و غیره را مشاهده می کنید.راهکارهایی ساده و کاربردی برای جلوگیری از به وجود آمدن نم و رطوبت در ساختمان که پیشنهاد می شود:


• باز کردن درب و پنجره هنگام خشک کردن لباس ها در داخل منزل که باعث می شود رطوبت محیط منزل کاهش یابد و همچنین لباس ها زودتر خشک شوند. ( در صورت عدم امکان خشک کردن البسه خارج از منزل )

• کاهش استفاده از دستگاه های افزایش رطوبت

• جمع کردن آب های جمع شده روی سقف پس از باران

• سرویس دوره ای تاسیسات ساختمان و موتورخانه

• زهکشی اطراف ساختمان

• بندکشی درز بین کاشی و سرامیک و ریختن دوغاب پودر سنگ و سیمان
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۶ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: لوله بازکنی و تخلیه چاه
برچسب‌ها: تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص نشتی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله در تهرانپارس، رفع نم و رطوبت در تهرانپارس
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها