تبلیغات

لوله بازکنی مرزداران تهران در سایت پرتقال

۰

لوله بازکنی مرزدان و تخلیه چاه مرزدان

برای تخلیه چاه و لوله بازکنی مرزدان می توانید با کارشناسان ما یعنی سایت پرتقال کمک بگیرید و مشکلات لوله بازکنی و مشکلات چاه خود را رفع کنید البته کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و همه روزه بدون تعطیلی در تمام نقاط تهران در حال خدمت رسانی هستند.

 

لوله بازکنی چیست؟

لوله بازکنی به فرآیندی گفته می شود، که در گرفتن لوله های فاضلاب با استفاده از یک دستگاه ژنراتوری که معمولا با دینام کار می کند که به برق متصل می شود، یک فنر لوله ای در متراژهای مختلف  ۲,۳,۴,۵,۱۰و بیشتر و در قطرهای متفاوت، بسته به متراژ لوله فاضلابی که با هر نوع گرفتگی مثل افتادن اشیاء و….، دچار مشکل شده است از فردی متخصص در راه اندازی و استفاده از دستگاه می توان گرفتگی لوله برطرف کرد و لوله باز می شود.

 

لوله بازکنی مرزدان با روش های محتلف:

یکی رایج ترین روش برای لوله بازکنی در مرزداران استفاده از فنر می باشد که به صورت برقی با متراژهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. نوع فنر زدن نیز به جدی یا جزئی بودن گرفتگی لوله بستگی دارد.

اگر گرفتگی ضعیف و جزئی باشد می توان از این محلول هایی که در بازارها موجود است استفاده کرد و این گرفتگی ضعیف را به راحتی از بین برد و نیازی به دستگاه فنر لوله بازکنی نیست.

اما برای گرفتگی های خیلی جدی و سخت نوعی فنر دستی موجود است که بیشتر به عنوان روش خانگی استفاده می شود که در مشکلات کوچک کارایی خوبی دارند . علاوه بر این  لوله بازکنی با تلمبه دستی، لوله بازکنی با مواد شیمیایی و محلول ها و لوله بازکنی با تراکم هوا نیز وجود دارد.

 

چه مناطقی شامل خدمات لوله بازکنی در سایت پرتقال می شود؟

در هر منطقه ای که از تهران بزرگ باشید می توانید از خدمات لوله بازکنی ما در سریع ترین زمان استفاده کنید. فقط کافیست با شماره تماس های واحد ارتباطات در تماس باشید. برخی از مناطقی که علاوه بر لوله بازکنی مرزداران لوله بازکن سیار را اعزام می کنیم شامل موارد زیر هستند.

    لوله بازکنی شهرآرا
    لوله بازکنی شوش
    لوله بازکنی اسلامشهر
    لوله بازکنی هروی
    لوله بازکنی تهران نو
    لوله بازکنی لویزان
    لوله بازکنی سهروردی
    لوله بازکنی عباس آباد
    لوله بازکنی شهرک غرب
    لوله بازکنی باغ فیض
    لوله بازکنی شهر زیبا
    لوله بازکنی جنت آباد
    لوله بازکنی ستارخان
    لوله بازکنی المپیک
    لوله بازکنی ظفر
    لوله بازکنی درکه
    لوله بازکنی سعادت آباد
    لوله بازکنی شریعتیتخلیه چاه مرزدان با دستگاه ساکشن:

 • حفر چاه نو
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • باز و بست درب چاه کهنه
 • لایروبی و کف تراشی چاه
 • طوقه چینی و کول گذاری
 • رفع بوی بد فاضلاب و توالت
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت
 • لایروبی و کف تراشی چاه حفر چاه نو
 • ترمیم چاه های قدیمی و افزایش کاربری آن 

 

درصد خطای این دستگاه ها بسیار پایین است زیرا این دستگاه می تواند عمق و میزان ترکیدگی را نیز مشخص کند و تشخیص ترکیدگی لوله بسیار دقیق انجام می شود و جای نگرانی برای شما مشتری گرامی نیست .

روش تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه به این صورت است که این دستگاه ها با دریافت امواج صوتی که از خروج آب از لوله ایجاد می شود جای دقیق نشت و ترکیدگی لوله را پیدا کرده و کار برای متخصصین راحت تر می شود .

به طور کلی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بسیار آسانتر از روشهای معمول است اما بسیاری از شرکت ها به دلیل قیمت بالای این دستگاه ها از تهیه آن خودداری می کنند و با آزمون و خطا خسارات بسیاری را برای مشتری به وجود می آورند. که در تخلیه چاه مرزدان هم از این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

چه عواملی باعث پر شدن چاه ها می شود؟

جنس خاک چاه تاثیر بسیار بالایی در پر شدن آن دارد، چاه با جنس شن و ماسه نسبت به چاه با جنس خاک خیلی  بهتر است. زیرا قدرت جذب بیشتری دارد.

گاهی اوقات در مکان های عمومی از چاه هایی با ارتفاع کم حفر می کنند در حالی که هر چاهی که حفر می شود باید با توجه به موقعیت مکانی و میزان کاربرد آن حفر شود و تعداد افرادی که در آن مکان زندگی می کنند. از موارد دیگر این که به مرور زمان با چسبیدن مواد جامد به دیواره های چاه ، قدرت جذب آب فاضلاب کم می شود که در این صورت تخلیه چاه فوری برای لایروبی فاضلاب بهترین راه حل است.

در بعضی از مناطق که میزان  بارش باران بیشتری دارد نیاز به تخلیه چاه مرزدان بیشتر می باشد. در این مواقع به علت ورود بیش از اندازه آب باران به چاه، شروع به پر شدن و لبریز شدن می کند. اما بهتر است در این مناطق چاه دیگری هم مخصوص آب باران حفر شود.

پر شدن بیش از اندازه چاه و بی خیالی از آن گذشتن و خبر ندادن به تخلیه چاه مرزدان عواقب خیلی بدی را به دنبال دارد و باعث نشست سرویس بهداشتی شده  و به علت وجود گازهای سمی ( از قبیل آمونیاک ، سولفید هیدروژن، متان، کربن دی اکسید، کربن مونواکسید و نبود اکسیژن) حاصل از آن باعث مرگ و میر بسیاری شده است.

 

چگونه متوجه شویم که چاه فاضلاب پر شده است چه نشانه هایی وجود دارد؟

 1. بالا آمدن آب توالت
 2. مشاهده سوسک و حشرات موذی زیاد در راه های خروجی چاه
 3. گرفتگی آب ریز فاضلاب و مشاهده بالا آمدن سطح آب با مصرف
 1. خیس شدن سطح موزاییک در چاه هایی که در حیاط و محیط های باز قرار گرفتند.
 1. بوی بد که از محل کفشو و سیفون چاه تولت و دستشویی خانه شما به مشام می رسد.

 

تخلیه چاه مرزدان چگونه انجام می شود؟

یکی از رایج ترین روش برای تخلیه چاه، استفاده از پمپ لجن کش است. این پمپ ها مصرف زیادی در کار تخلیه چاه دارند و قدرت بالایی در پمپاژ کردن و مکش چاه دارند. البته اجازه جابجابی فاضلاب خانگی و صنعتی به مکان های دیگر را به ما می دهند. این پمپ های لجن کش با نام های دیگری مثل: پمپ غلیظ کش، پمپ فاضلاب یا پمپ گل کش هم گفته می شود.

 

 

روش لوله بازکنی مرزدان با دستگاه خانگی:

رفع گرفتگی لوله ها با توجه به جنس لوله ها ، محل گرفتگی لوله ها و عامل گرفتگی لوله ها می تواند متفاوت و متغیر نیز باشد .معمولا بعد از گرفتگی لوله ها ساکنین خود شروع به ریختن مواد اسیدی و محلول های لوله بازکن صنعتی در لوله ها می کنند که بعد از آن مشاهده شده است همین عمل موجب خورده شدن لوله ها در اثر استفاده از محلول های غیر استاندارد و نشتی در نقطه ای از لوله شده است .

دقت کنید حتما هنگام استفاده از محلول های لوله بازکن به استاندارد بودن آن توجه کنید و نکات ایمنی را نیز هنگام ریختن محلول رعایت کنید . یکی دیگر از راه کارهایی که توسط خود ساکنین می تواند به برطرف کردن گرفتگی لوله ها انجام شود ، استفاده از لوله بازکن های خانگی و دستی می باشد که با ایجاد مکش محتویات درون لوله را به سمت بیرون از لوله هدایت می کنند و باعث رفع گرفتگی لوله  در مرزدان و سینک یا کف آشپزخانه و حمام می شود .

در آشپزخانه اگر با استفاده از روش های بالا بازهم گرفتگی برطرف نشد و رفع نشد می توانید با باز کردن شتر گلو یا همان سیفون زیر ظرفشویی و خارج کردن مواد در آن را تمیز کرده و مسیر خروجی آب را باز کنید .

 

تخلیه چاه مرزدان:

تخلیه چاه مرزدان با تانکر های ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری و انواع پمپ های قوی کف کش از نوع تک فاز و سه فاز ، لجن کش، مشخص کننده ارتفاع چاه ، سپتیکی ویژه لجن زن با نرخ اتحادیه انجام می شود.

 

تخلیه چاه مرزدان با تانکر مکنده:

اگر محل چاه طوری است که نمی توان لایروبی انجام داد یا طوقه چاه بیش از ۱٫۵ متر است ما از ماشین مکنده استفاده می کنیم که با تخریب در چاه به اندازه لوله ۸ ، می توان هم تخلیه آب را انجام داد و هم تخلیه لجن سفت و سخت. در این صورت نیازی به قطع کردن آب ساختمان هم نیست .

 

تخلیه چاه مرزدان با دستگاه سپتیک:

تخلیه مکانیزه چاه با تانکر مکنده جهت تخلیه آب و لجن سفت چاه با حداقل خرابی درب چاه به اندازه لوله ۸ توسط تانکر ساکشن (مکنده ) پمپ ساخت آلمان. قوی ترین نوع تخلیه چاه با تانکر استفاده از همین کامیون های ساکشن مکنده است ، که قدرت قوی مکش خود را از نیروی محرکه موتور ماشین می گیرد و نیازی به برق و فرستادن پمپ درون چاه ندارد.

منبع: https://portoghal.com/open-the-pipe-in-marzdaran/

+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۶۱ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: لوله بازکنی و تخلیه چاه
برچسب‌ها: لوله بازکنی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها