تبلیغات

خدمات تعمیرات کولر آبی

۰
خدمات تعمیرات کولر آبی
خدمات تعمیرات کولر آبی

یکی از کارهایی که در ابتدای فصل تابستان ممکن هست که نیاز به بررسی داشته باشد کارهای مربوط به کولرهای آبی و یا کولر گازی باشد.

خدمات تعمیرات کولر آبی

یکی از کارهایی که در ابتدای فصل تابستان ممکن هست که نیاز به بررسی داشته باشد کارهای مربوط به کولرهای آبی و یا کولر گازی باشد.


با شروع شدن فصل تابستان سرویس کولر آبی بیشتر مورد نیاز است. استفاده از کولر های آبی بدلیل ارزان قیمت تر بودن و سرمای مطلوبی که به همراه دارد، رایج تر از کولر های گازی می باشد. اغلب با شروع فصل تابستان استفاده از کولر های آبی متداول تر می شود.

قبل از استفاده از کولر آبی حتما با راهنمایی یک تعمیرکار حرفه ای کولر آبی تمامی قطعات کولر آبی عیب یابی شود و قبل از روشن کردن کولر آبی از سلامت و ایمنی کولر اطمینان حاصل کنید.


با شروع فصل گرما باید ابتدا کولر ها را سرویس کرده و چنانچه نیازی به تعمیر داشته باشد آن را مرمت نمود. هر چند خوب است سرویس کولر را به دست سرویس کار مجاز بسپارید تا از بروز صدمات احتمالی به خود و وسایل برقی جلوگیری شود؛

اما ممکن است گاهی اوقات هم مجبور شوید خودتان این کار را انجام دهید. پس بد نیست با خواندن این چگونه بدانید و چه کار باید بکنید.

انواع خدمات کولر آبی در تهران بزرگ:

خدمات تعمیر کولر آبی در تهران
تعمیرات کولر آبی در تهران
تعمیر کولر آبی تهران با کمترین قیمت
سرویس کولر آبی در تهران با کمترین هزینه و به صورت تضمینی
تعمیر کار ماهر کولر آبی تهران
تعمیر کولر آبی تهران با حضور سریع در محل و رفع عیب تضمینی
تعمیرات انواع کولرآبی در سریع ترین زمان
تعمیر کولرهای آبی ۲۴ ساعته
نکاتی درباره نحوه سیم کشی کولر آبی

در هنگام نصب کولر آبی بیاد به موارد زیر دقت کنید:

کلید کولر آبی یک کلید سه پل است که شامل کلید پمپ آب، کلید دور تند و دور کند کولر آبی و کلید موتور کولر آبی می باشد که کلید پمپ آب جهت راه اندازی پمپ کولر آبی و آبرسانی به پوشال های کولر در نظر گرفته شده است و کلید موتور برای روشن کردن موتور کولر می باشد و از کلید دور تند و دور کند کولر همان طور که از اسم آنها مشخص است برای زیاد و کم کردن دور موتور کولر آبی مورد استفاده قرار می گیرد.
کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر کولر آبی شما خواهند بود.صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر کولر آبی آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.خدمات سریع

ما در تعمیرگاه های مجاز کولر آبی با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر کولر آبی به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

برای تعمیر کولر آبی اولین توصیه ما به شما این است که حتما از کارشناسان کار بلد این حوزه کمک بگیرید ولی اگر خودتان قصد تعمیر و شروع عیب یابی کولر را دارید باید ابتدا بدانید که تعمیر کولر آبی با سرویس کولر آب دو موضوع کاملا مجزا هستند.فرآیندها و تجهیزات

کولر آبی از دو بخش گردش آب و گردش هوا تشکیل یافته است که این دو گردش توسط دو موتور جداگانه انجام می‌شود. سیستم گردش آب کولر توسط پمپ آب و سیستم گردش هوا به وسیله‌ی موتور اصلی کولر صورت می‌پذیرد.قطعات و تجهیزات کولر آبی به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شوند:

– الکتریکی: شامل کلید سه دکمه‌ای قطع و وصل، پمپ آب و موتور کولر
– مکانیکی: شامل توربین هوا، تسمه و شناور
– ثابت: دریچه‌ها، بدنه، اتصالات شبکه‌ی آبرسانی و شیر تخلی


عمده مشکلات و عیب های کولر آبی به همراه دلیل و راه تعمیر کولر
کلید کولر را که می زنید کولر روشن نمی شود و پمپ آب هم کار نمی کند؟
با اینکه کولر روشن می شود و موتور کار می کند ولی باد داغ می زند
با اینکه موتور کولر کار می کند و پمپ هم آب رسانی می کند و آب هم به اندازه کافی هست ولی کیفیت باد خنک کم است.
موتور فن روشن نمی شود
موتور صدایی می کند ولی روشن نمی شود
موتور تنها در دور تند و یا دور کند کار می کند
موتور صدایی می کند ولی روشن نمی شود
برای اینکه موتور کولر به راه بیافتد باید با دست پولی را بچرخوانید
کولر خیلی صدا می کند
کولر خیلی صدا می کند
آب از کولر می رود
سایه بانی بر سر کولرها

بدنه فلزی کولر در تابش مستقیم آفتاب، گاهی چنان داغ می‌شود که حتی لمس کردنش ناممکن است. انتظار خنکای کامل از کولری با این شرایط، چندان منطقی نیست.

پس سایه‌بانی برای کولر تعبیه کنید تا خنک بماند و خنکی بدهد. در ضمن مصرف انرژی کولر با سایه‌بان هم پایین می‌آید.

 
سایه‌بان کولر‌ها ۲ نوع است؛ نوع اول که قیمت بیشتری دارد و به سایه‌بان سنتی معروف است، همانی است که از 4 عدد پایه فلزی و یک سقف برزنتی تشکیل شده است. پایه‌ها روی زمین قرار می‌گیرند و سقف بر سر کولر گسترده می‌شود.
سرویس کولر آبی :

قبل از رفتن به روی پشت بام برای سرویس کولر آبی ابتدا تمام دریچه های کولر را در اتاق ها و سالن باز کنید تا در صورت روشن شدن کولر به موتور آن فشار وارد نشود.


بعد از رفتن به پشت بام از یک نفر داخل منزل بخواهید که کولر را روشن کند تا مطمئن شوید در حال تعمیر کولر آبی خود هستید بعد از آن با پشت دست به بدنه کولر دست بزنید تا مطمئن شوید کولر خاموش است و برق ندارد.


1. بررسی پوشال کولر آبی
2. بررسی موتور کولر آبی
3. تهیه سایه بان برای کولر آبی
4.شستشوی کولر و کف کولر را فراموش نکنید


برای دریافت این خدمات می توانید به وبسایتی که در این مطلب اشاره کردم مراجعه کنید.
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۳ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: تعمیر کولر و چیلر و شوفاژ
برچسب‌ها: تعمیر کولر آبی، سرویس کولر آبی، نصب کولر آبی، راهنمای نصب کولر آبی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها