تبلیغات

طراحی داخلی حمام

۰

پباده سازی داخلی خزینه


نحوه پباده سازی دکورا سیون داخلی گرمابه و دستشویی را می توان نشان دهنده مقدار اهمیت شما به آسایش و بهداشت در خانواده دانست .


پباده سازی داخلی خزینه


نحوه پباده سازی دکورا سیون داخلی گرمابه و دستشویی را می توان نشان دهنده مقدار اهمیت شما به آسایش و بهداشت در خانواده دانست . هرچند حمام مکانی محرمانه است و کم کم پیش می‌آید که فردی بیرون از اعضای خانواده از آن استعمال نماید ولی بایستی بدانیم که پباده سازی ایده آل برای چینش داخلی گرمابه در تمام منزل ها دارای اهمیت است و می بایست به آن اهمیت بخشید .

به دنبال شمارا با یکسری چینش داخلی گرمابه و دستشویی آشنا میسازیم تا ضمن الهام دریافت کردن از آنان بتوانید با فضا های گوناگون آشنا گردید .


چینش موادتشکیل دهنده توالت در فضای کوچک


در پباده سازی دکورا سیون داخلی توالت های کوچک , قبلی از هر کاری می بایست بدانید که که هرمورد از موادتشکیل دهنده با اهمیت ( روشویی , دستشویی فرنگی , وان , دوش و . . . ) این دور و اطراف در شایسته ترین جای ممکن قرارگرفته اند .

این دکوراسیون بایستی به شکلی باشد تا قابلیت تردد در محیط مختل نشده و به کارگیری از هر مورد از آن‌ها در گیر خلل نشود . با این کار احتمال دارد چه بسا بتوانید تجربه ای گوناگون از دوش گرفتن داشته باشید .

درین سطح می بایست به بعد ها صحیح اطراف با خبر باشید و اندازه فضای اضطراری برای محیط هرمورد را بدانید . به این ترتیب با اعتنا این کار را انجام دهید . شما می‌توانید توالت متعدد با برگه دیواری مطلوب داشته باشید .


یکی‌از وسایل دوچندان دارای فایده و پر استفاده برای معلولین و سالمندان در خدمت های بهداشتی نرده یا این که میله ی حائل است . به محل قرار دریافت کردن این میله ها در‌این تصویر توجه نمایید که دقیقا در مکان های مایحتاج نصب گردیده اند .

در صورتی در آب و هوای گرم مشغول گذران زندگی هستید , خوبتر است فضای دوش را با درب یا این که پرده از سایر ی فضاها قطع نکنید . با این کار یک کف یکدست در خزینه خویش تولید میکنید که نیز برای تکان مزاحمت ساخت نمی‌کند و نیز فضای گشوده بیشتری برای پرستار مهیا می نماید .

نکته : در هنگام پباده سازی خزینه های یکدست , از سرویس بهداشتی های معلق به دیوار به کارگیری نمایید . این دستشویی ها ایجاد چنین حمامی را سهل وآسان تر می نمایند , چون دیگر ضروری نمیباشد لوله ی تخلیه ی فاضلاب آنان از سیستم ضد آب کف سازی عبور نماید .

تزئینات هم نقش فراوان موثری در پباده سازی دکورا سیون داخلی گرمابه دارااست شما به راحتی با تزئینات خانگی می‌توانید ضمن قشنگ ساختن گرمابه و توالت خویش , انرژی مثبتی به محیط آن وارد فرمایید .

اعم از تزئیناتی که در چینش داخلی خزینه دارنده کاربرد های اکثری است تولید تزئینات برای محل قرار گیری حوله و اثاثیه بهداشتی است . امید‌داریم با ساخت دکورا سیون داخلی قشنگ و مطلوب برای گرمابه و توالت خانه خویش بتوانید از آسایش و رفاه بیشتری که حق شماست فایده ببرید .



به کار گیری از آینه در توالت کوچک


از یک آینه پهناور در دستشویی کوچکتان استعمال فرمایید این کار سبب می شود که دستشویی منزل شما بزرگتر به حیث رسد . تصویر داخل آینه به فضای شما عمق میدهد و امداد می نماید تا شما شم بهتری در آن گوشه و کنار داشته باشید .


عمق دادن به دور و اطراف با به کار گیری از تابلو های بزرگ


یک عدد دیگر از رویه هایی که میتوانید توسط آن به فضای دستشویی عمق دهید استعمال هوشمندانه از تصاویر مطلوب است . همانگونه که در تصویر میبینید طراح داخلی با تعیین یک تابلو که پرسپکتیوی از فضای پایانه قطار را به تصویر میکشد توانسته دور و اطراف را بزرگتر نشان دهد . منعکس شدن این تصویر در آینه سمت چپ دستشویی هم این قضیه را تقویت نموده است .

شلف , عنصری کاربردی برای منزل ای خوشگل است . هنگام تعین محل نصب شلف ها کناره های دیوارها را فراموش نکنید . زمانی که فضای کاربردی ما کوچک است بایستی بتوانیم با رئیس درست از کمترین فضاها به کارگیری کنیم . شلف های مثلثی صورت میتوانند با نصب در کناره ها اثر گذار واقع شوند .

در هنگام ایجاد گرمابه همت فرمائید از شیب یک طرفه در کف گرمابه استعمال فرمائید تا زمانی بر روی کرسی یا این که صندلی می نشینید جنبش نخورد . به طور معمول گرمابه هایی با یک چاه تخلیه دارنده یکسری شیب می باشند که منجر می شود صندلی های چهارپایه بر کف آنان لق بخورد .

در زه کش این گرمابه لامپ های LED کار نهاده شده که سبب ساز می شود شخص عقب افتاده جسمی یا این که سالمند در هنگام وجود بخار , قدرتمند به تکان باشد . در‌حالتی که شما نیز در گیر نقص‌ بصیرت می‌باشید , کار گذاشتن این لامپ های LED در زه کش چاره خیر است .

نکته : به نورپردازی خزینه در شب دقت نمائید تا امنیت ضروری را تأمین نماید . نیز چنین راهرو در بین توالت و اتاق خواب را برای عبور و مرور شبانه به طور کامل پر‌نور نمایید .

احتمال دارد در هنگام نشستن یا این که برخواستن از روی دستشویی یا این که ورود و خروج به وان فرد علیل یا این که سالمند لیز بخورد . در حالتی که خانه این شخص به سیستم هشدار مجهز است , مسلما یک کلید ی اخطار در گرمابه تعبیه شود.

+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۱۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: طراحی داخلی حمام، دکوراسیون داخلی حمام
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها