تبلیغات

از میان بردن جرم های گرمابه و دستشویی

۰
از میان بردن جرم های گرمابه و دستشویی

یکی از اشتباهات ساکنین خانه جرمهای خزینه و توالت است که ظواهر آن را زیاد زشت مینماید . همگی در‌پی راهی برای از دربین بردن جرمهای سرویس بهداشتی و گرمابه میباشند اما هرچه عملکرد می نمایند , جرمها از دربین نمی‌روند . برای آنکه گرمابه و سرویس بهداشتی خانه‌تان منزه باشد و بدرخشد , نیاز به صرف انرژی و عصر دوچندان نمی باشد .

احتمال دارد نظافت کردن توالت , خزینه , دستشویی و دستشویی هیچ زمان به نظرتان درگیر کننده و دلچسب نباشد , ولی می‌توان این کار را خوشایند و دلچسب کرد .

متخصص ها همواره به ما پیشنهاد می نمایند از مواد غیر سمی برای پاک کردن توالت و خزینه به کار گیری کنیم تا به سالمی خویش ضرر و زیان نزنیم .نظافت کردن ظرف سرویس بهداشتی

پیاله سرویس بهداشتی یکی‌از مکانهایی است که بشدت جرم می گیرد . جرم‌های پیاله سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی خارجی که در اثر عبور کرد دوره ساخت می شوند , صحنه زیاد پلیدی را بوجود میاورند و غالبا مشقت بار از در بین میروند .

برای از در بین بردن جرمهای ظرف سرویس بهداشتی , آب یک لیموی نو را درون یک کاسه کوچک بچکانید و آنگاه آن را با دستمال کاغذی کلفت روی بخش‌های متبوع بمالید تا به خیر و خوبی منزه شوند .

اسید جان دار در لیمو وقتی‌که با کمی نمک مخلوط شود , دوچندان فعال می شود و می تواند تمام جرم‌ها را از در بین برنده شود و دیگر اثری از آنان باقی نگذارد .پاک کردن وان خزینه

برای تمیزکردن وان خزینه بقایای صابون و بقیه مواد روی مرحله وان خزینه , منجر بوجود وارد شدن یک لایه میشود را بردارد . یک طرز راحت برای خودداری از محکم شدن این جرم‌ها به کارگیری از صابون گلیسیرین است و برای تصاحب کردن فیض خوبتر , بعداز پاک کردن پاره ای نمک را به طور بی واسطه روی این سطح ها بمالید و آنگاه وان را آبکشی فرمایید تا فیض را ببینید .


پاک کردن آجرها و کاشی‌ها

کاشیهای باطن گرمابه هم جرم میگیرد . اگرچه وقت یکبار کاشی‌های توالت و خزینه مات و بی‌رنگ می گردند و برای منزه و درخشان شدن مجدد آنان میتوانید خمیری از صابون مایع با اساس گیاهی و جوش‌شیرین صحیح نمائید تا آنها‌را از میان ببرید . آنگاه این خمیر را روی تراز کاشی‌ها و آجرها بمالید و آنگاه با آب گرم بشویید تا منزه شوند .

در انتها هم اسفنج تمیزی را روی کاشی‌ها و سرامیکها بکشید تا شفاف‌تر شوند . برای از دربین بردن قارچ‌ها و کپک‌های در بین درزها و سوراخ‌های تراز کاشی و سرامیکهای درون خزینه بعداز نظافت کردن با قلم‌موی نخ نما پاره ای سرکه سپید را روی بخش‌های موردنظر بمالید تا به طور کامل از میان بروند . به همین راحتی میتوانید گرمابه و سرویس بهداشتی را پاک نمایید .


پاک کردن دیوارها و سقف

گهگاه دیوارها و سقف توالت و خزینه هم آلوده می گردد . با یکی دو سطح معمولی میتوانید مرحله دیوارها و سقف سرویس بهداشتی و خزینه را پاک فرمایید و دیگر نگران چیزی نباشید . یک اسفنج آغشته به سرکه سپید را روی این سطح های بکشید . ۱۵ دقیقه حوصله فرمایید و مجدد این کار را تکرار نمائید .

بگذارید تا سرکه اثر جادویی‌اش را روی این سطح ها بگذارد و اذن دهید یک شب بگذرد و حسابی پاک شود . درطول روز دوم , اسفنج را به پروکسید هیدروژن آغشته فرمایید و روی قسمت‌های متبوع بمالید تا به طور کامل منزه و درخشان شوند . و شاهد این تمیزی باشید .نظافت کردن شیرآلات و آینه‌

شیرآلات درون خزینه و توالت بر روی خویش جرم دارا‌هستند . برای برق پرت کردن آیینه‌ها و شیر‌آلات سرویس بهداشتی و خزینه , از یک اسفنج و پاره ای سرکه و آب به کار گیری نمایید تا به راحتی آنان را پاک فرمائید .

اسفنج تر شده را در یه خرده سرکه گرم فرو ببرید و به بازه زمانی ۱۵دقیقه روی مرحله آیینه و شیر آب به طور ضربه‌ای بزنید اسید میانگین جانور در سرکه سبب پاک شدن مکان متبوع می گردد . بعد از آن می توانید آنان را با کف صابون یا این که کف مایع پاک کننده‌ای بشویید و در غایت با پارچه‌ای پاک آن را کم آب نمایید و آن‌گاه تمیزی را ملاحظه کنید .پرده دوش گرمابه

درصورتی که باطن گرمابه از پرده به کار گیری میکنید و پرده آلوده و کثیف شده‌است برای پاک کردن پرده‌های پلاستیکی و پارچه‌ای خزینه می توانید از کف صابون به کارگیری نمائید تا به خیر منزه شوند . کمی صابون را رنده نمائید و درون اتومبیل لباسشویی بریزید و پرده را هم در اتومبیل بشویید .

این‌کار را با کاهش دمای آب استارت نمائید و در زمان شست‌وشو یک فنجان سرکه و یک فنجان پاک کننده درون آن بریزید هنگامی که اتومبیل از آب لبریز شد , آن را خاموش فرمایید تا پرده‌ها وخیم نشوند و بگذارید پرده به مقطع دو ساعت درین محلول بماند و تر بخورد آن گاه اتومبیل لباسشویی را مجدد پر‌نور نمائید تا کار شست‌وشو را ادامه یابد .
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها