تبلیغات

معایب و مزایای کولر گازی پرتابل

۰

اگر در باب مزایای کولر پرتابل اطلاعاتی نیاز دارید به مطلب مزایای کولر گازی پرتابل مراجعه‌کنید . در‌این مطلب به بیشتر معضلات و معایب کولر گازی پرتابل پرداخته خواهد شد .نیاز نخستین کولر گازی های پرتابل معمولا سه چیز است :

محلی برای نصب و یا این که جانمایی
پریز برق مالامال توانی که بتواند دستکم 115 آمپر برق را فارغ از افت انرژی تامین نماید . اما در صورتی از جور دیرین خیس باشند به 20 آمپر برق نیاز دارا هستند

یک بخش برای خروج و یا این که انتقال هوای گرم به خارج نظیر پنجره و یا این که رخنه‌ رو به خارج از دور و اطراف منزل


روش کارکرد کولر گازی پرتابل چیست؟

در کولر گازی پرتابل کمپرسور در درون خویش دستگاه موجود هست و کمپرسور غیر وابسته نصب نخواهد شد . در کولر گازی پرتابل دوتا موتور موجود هست که یک کدام از بالا فعالیت انتقال جریان هوای خنک را انجام می‌دهد و موتور دیگر از زیر و پشت دستگاه فعالیت خروج جریان گرم ناشی از کمپرسور را انجام میدهد .

به همین بهانه است که محلی که در آن کولر گازی پرتابل نصب می شود نیاز به یک روزنه جهت خروج باد داغ ناشی از کمپرسور داراست .کولر گازی پرتابل :

با آغاز فصل گرما گرفتاری مردمان برای رویارویی با این گرما در خانه و محل کارشان بیش‌تر می‌شود . عده‌ای به کولرهای آبی رو می‌آورند و عده‌ای نیز ترجیح می‌دهند خنکای مطبوع‌تری را تجربه نمایند و به کولر گازی رو می‌آورند .

شاید مصاحبه در خصوص مزایای کولر گازی بارها و بارها به گوش شما رسیده باشد و حتی در سایت خویش ما نیز مقاله ها مفصلی راجع به آن تثبیت شده‌است ولی به صورت خلاصه می‌توان از مهم‌ترین مزایای کولر گازی به سرمایش مطبوع و سوای رطوبت , عدم ورود هوای کثیف بیرون از خانه به باطن و خنکی سریع در تعدادی لحظه را افزود .


در کولر گازی پرتابل شما دیگر نیازی به تحمل برای پیامبر شدن نصاب ندارید و به راحتی با اتصال دستگاه به پریز برق معمولی و ایجاد محلی برای وصل لوله نرم دستگاه به بیرون از محیط برای تخلیه باد داغ ایجاد شده کمپرسور دستگاه کولر گازی پرتابل شما فراهم به کار گیری می باشد .

یکی از مزایای کولر گازی قابل حمل جدید عدم نیاز به لوله آب درین برای خروج آب نتیجه ها از تعرق می باشد ه در محفظه‌ای ذخیره می‌شود و در شکل لبریز شدن محیط با پیغام خطایی به شما اطلاع می‌دهد که با وصل کردن شلنگ منحصر به فرد این آب تخلیه گردد .نیاز اول کولر گازی های پرتابل معمولا سه چیز است :


محلی برای نصب و یا این که جانمایی
پریز برق مالامال توانی که بتواند دست کم 115 آمپر برق را فارغ از افت انرژی تامین نماید . اما چنانچه از جور دیرین خیس باشند به 20 آمپر برق نیاز دارا‌هستند

یک بخش برای خروج و یا این که انتقال هوای گرم به خارج نظیر پنجره و یا این که رخنه‌ رو به خارج از فضا منزل

از مهم‌ترین مزیت هایی که کولر گازی پرتابل داراست می شود به سهولت در نصب آن اشاره نمود . اعم از مشکلاتی که کولر های گازی دارا هستند , نصب کولر گازی می‌باشد


به حیث کارشناسان کولر گازی پرتابل برای واحدهای کوچک که به طور سوئیت می‌باشند یا اتاق خواب منازل یا اتاق‌های کوچک مکان‌های اداری و مغازه‌های با متراژ کم‌تر از 30 متر مربع مطلوب می‌باشد .

شاید بتوان اذعان کرد کولر گازی قابل حمل بهترین تعیین برای کسانی است که قابلیت نصب کمپرسور را بیرون از واحد خویش ندارند مانند مغازه‌های پاساژها یا منازل در برج‌های مسکونی . شاید به صورت کلی بتوان اظهار‌کرد کولر گازی پرتابل بهترین دستگاه برای کسانی است که خنکی سریع , مطبوع و بی‌دردسر را خواستار می‌باشند .


یک عدد دیگر از خطاها مرسوم که اکثری از مشتریان کولر گازی پرتابل را ناراضی کرده این است که‌این کولر ها را عملا برای خنک کردن نا توان میدانند . واقعیت این است که تا قبل از این نیز در مطلب مزایای کولر گازی پرتابل گفتیم , این جور کولر برای محفظه های کمتر از 30 متر مطلوب است .

نصب کولر گازی علاوه بر مخارج نسبتا بالایی که دارااست نیاز به محلی مطلوب جهت نصب کمپرسور داراست همینطور نیاز به سیم کشی غیر وابسته برای برق کولر دارااست و… که اینها تمامی مشکلاتی میباشند که کولر گازی دارااست اما کولر گازی پرتابل نیاز به نصب تخصصی ندارد و فقط کافیست پریز آن را به برق متصل کنید و لوله ی انعطاف پذیری که جهت خروج هوای داغ کمپرسور در حیث گرفته شده‌است را از اطراف درون به محفظه خارج بیرون نمائید .معایب کولر گازی پرتابل چیست؟

از سایر معایب کولر گازی می شود به عدم پشتیبانی از متراژهای اضافه از ۳۰ متر برای گرمایش و سرمایش می‌باشد که‌این دستور به جهت به کار گیری از کمپرسورهای کوچک و قابل حمل در درون دستگاه می‌باشد .

در شرایطی که بخواهید متراژ های بالاتری را خنک نمائید نیاز به یک کمپرسور بزرگتر دارید که در کولر های گازی پرتابل نمی‌توان از کمپرسورهای وسیع بهره مند شد زیرا دیگر قابل حمل نخواهد بود .کولر های گازی پرتابل از گونه

این دسته کولر ها صرفا یک منش برای خارج دادن هوای گرم دارا هستند در فیض هوای موردنیاز برای کنداسور از هوای اتاق تامین می شود . در سود هوای باطن اتاق از اتاق های همسایه و یا این که از خارج مجدد تامین می شود و زیرا این هوا گرم است خیلی خنک کردن دستگاه به دیده نمی آید .کولر های گازی پرتابل از جور

این جور کولر ها ی پرتابل همان طور که از نامشان استنباط می شود دارنده دو لوله می‌باشند . اما این دو لوله عمل خارج دادن هوای داغ را هر دو انجام نمی دهند . یکی‌از این لوله ها هوای دغ را خارج میدهد و دیگر هوای ما یحتاج کندانسور را تامین می نماید یعنی محل ورود هوا است .
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۸ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: تعمیر کولر و چیلر و شوفاژ
برچسب‌ها: معایب و مزایای کولر گازی پرتابل، کولر های گازی پرتابل، معایب کولر گازی پرتابل، روش کارکرد کولر گازی پرتابل
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها