تبلیغات

خدمات لوله بازکنی را از چه شرکتهایی دریافت کنیم؟

۰
خدمات لوله بازکنی را از چه شرکتهایی دریافت کنیم؟

لوله بازکنی شبانه روزی و تخلیه چاه در تهران


لوله بازکنی در تهران به طرف و روش های مختلفی انجام می شود. شرکت خدمات نوین دماوند در خدمت تمامی همشهریان و مشتریان محترم در نقاط مختلف تهران است و آماده انجام کلیه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی و تخلیه چاه در تهران


لوله بازکنی در تهران به طرف و روش های مختلفی انجام می شود. شرکت خدمات نوین دماوند در خدمت تمامی همشهریان و مشتریان محترم در نقاط مختلف تهران است و آماده انجام کلیه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد.

در کلیه منازل و ساختمانهای مسکونی,تجاری,شرکتی,دولتی,خصوصی و ارگانها وسازمانهای دولتی و غیر دولتی و کلیه مجتمعهای آپارتمانی با هر نوع کاربری در زمینه لوله بازکنی تهران وسایر خدمات تحت پوشش این شرکت میباشد.

این شرکت با سرعت و دقت کافی در کار انجام شده و با در نظر گرفتن رضایت مشتریان محترم ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در زمینه لوله بازکنی تهران وسایر خدمات میباشد.
لوله بازکنی تهران

امروزه لوله بازکنی تهران با توجه به وسعت شهری وانبوه جمعیت عظیم میلیونی در تهران,باتوجه به پایتخت بودن آن و وجود ساختمانها,آپارتمانها و مجتمعهای عظیم مسکونی و تجاری در چندین طبقه متوالی در تهران و با توجه به اینکه لوله کشی فاضلاب در کلیه ساختمانها امری الزامی و طبیعی میباشد.

نیاز به کار و حرفه لوله بازکنی تهران امری ضروری و اجتناب ناپذیر است و وجود لوله بازکنی در اسلامشهر تهران باتوجه به نیاز این حرفه و بیشتر شدن خانوارها در هر سال محسوس تر از گذشته میباشد.اجرای تأسیسات ساختمان و کلیه کارهای ساختمانی توسط کارگران متخصص . لوله کشی آب و فاضلاب سختمان ها ، اتصال انشعاب به شبکه فاضلاب شهری ، لوله کشی شبکه فاضلاب ، نصب سپتیک تانک و چربی گیر و آشغال گیر فاضلاب ، تعمیرات لوله کشی ، انواع کارهای تاسیساتی ، سرویس و نگهداری موتورخانه ، نصب و لوله بازکنی توالت فرنگی و تعمیر آن ، نصب سنگ توالت و کاسه توالت ، لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی ، تعمیر آبگرمکن ، تعمیر و از بین بردن نشست های اطراف چاه ، تعمیر و تعویض توالت فرنگی و توالت ایرانی .تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بصورت تضمینی


در چند سال اخیر تشخیص ترکیدگی لوله با تخریب و کندن دیوار و زمین انجام میشد که علاوه بر قیمت گران، نیاز به صرف وقت بسیار زیادی داشت.

تکنسین های ماهر و با تجربه ما امروزه از تجهیزات و تکنیک های جدید جهت تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب استفاده می کنند که می توان به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مافوق صوت و دوربین های حرارتی اشاره نمود.
دستگاه لوله باز کنی


لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها با استفاده از دو نوع دستگاه لوله بازکنی و تخلیه چاه حرفه ای و همچنین با انواع فنر فولادی و الماسی و همینطور با استفاده از دستگاه های مخصوص مانند دستگاه پمپ باد و تراکم هوا توسط یک متخصص مجرب در امر لوله بازکنی در کمترین هزینه و سریعترین زمان صورت میگیرد. دستگاه لوله باز کنی دارای موتور و فنر است.

انعطاف پذیر بودن فنر باعث حرکت راحت تری را در لوله و شیرآلات می شود. این دستگاه لوله باز کنی به برق شهری متصل می شود و فنر را در لوله گرفته شده قرار می دهند تا تخلیه صورت گیرد. شایان ذکر است که تا هنگامی که سر فنر لوله بازکنی به محل گرفتگی لوله نرسیده باشد، دستگاه لوله بازکنی روشن نمی شود.
در هنگام استفاده از اسید در لوله بازکنی به نکاتزیر توجه فرمائید .


هنگام استفاده از اسید برای باز کردن لوله حتما در و پنجره ها را باز کنید و از ماسک استفاده کنید، گاز متصاعد شده از اسید بسیار سمی می باشد و می تواند مشکلات تنفسی برایتان ایجاد کند.

برای باز کردن لوله با اسید حتما از دستکش اشتفاده کنید، زیرا اسید با کوچکترین تماس با سطح پوستتان به علت خاصیت خورندگی که دارد مشکلات پوستی را برای شما به همراه خواهد داشت.

اگر به دلیل بی احتیاطی اسید روی پوستتان ریخت، محل تماس با اسید را به مدت 15 الی 20 دقیقه زیرا قرار دهید و اگر سوزش بسیاری حس کردید و محل مورد نظر به شدت قرمز بود حتما به پزشک مراجعه کنید.

برای باز کردن گرفتگی های جزئی به هیچ وجه از اسید قوی استفاده نکنید.

همچنین از اسید با غلظت بالا برای این کار استفاده نکنید زیرا خطرات زیان بار بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

اسید و محلول های اسیدی که برای باز کردن گرفتگی ها از آن استفاده می کنید تحت هیچ شرایطی در دسترس کودکان قرار ندهید.
بهترین خدمات لوله بازکنی در تهران با قیمت باور نکردنیتمام فعالیتهای مرتبط با چاه نظیر دورچینی چاه ، طوقه چینی ، برداشتن طوقه قدیمی ، کول گذاری میله چاه ، بلوک چینی انباره چاه ، اتصال انشعابات فاضلاب ساختمان به شبکه فاضلاب شهری ، لایروبی چاه ، کف تراشی چاه ، تبدیل چاه کهنه به چاه نو ، رفع بوی بد فاضلاب در شهرک غرب ، باز و بسته کردن درب چاه با کمترین خرابی، حفر کانال و اتصال دو چاه به یکدیگر، جلوگیری از ریزش چاه ، تعمیر چاه ریزشی ، نصب منهول فاضلاب ، تشخیص محل چاه ، کاهش خطر ریزش چاه ، مشاوره جهت امور چاه به صورت رایگان.
لوله باز کنی با تلمبه


وسیله ای که در خانه ی اغلب ما دیده می شود تلمبه ی نارنجی رنگ است که این وسیله با قدرت مکش خود می تواند ماده ی زاید گیر کرده در داخل لوله را جا به جا کرده و مسیر خروجی آب را باز کند.

روش استفاده از این وسیله ی بسیار ساده به این شکل است که قسمت دایره ای شکل تلمبه را روی مسیر خروجی آب قرار می دهیم به صورتی که به طور کامل مسیر را بپوشاند و مسیری برای جریان هوا به داخل آن نباشد.

عوامل ایجاد مشکل در لوله ها و گرفتگی در سینک های ظرفشویی و گرفتگی چاه فاضلاب چیست؟


یکی از مهمترین دلایل ایجاد مشکل در لوله های فاضلاب ، گرفتگی چاه فاضلاب و گرفتگی لوله های ساختمان ،از جمله دستشویی،حمام و توالت فرنگی ، ریخته شدن خس و خاشاک ،مواد اضافی ، ریختن دستمال کاغذی و ریخته شدن باقیمانده غذا ها درون سینک ظرفشویی و است که باعث جرم گرفتن در لوله ها می شود و این جرم ها با قرار گیری در اطراف موهای موجود در لوله مانع عبور آب از لوله های ساختمان می شود که باید از وارد شدن اینگونه مواد درون لوله ها و چاه های فاضلاب و از ایجاد گرفتگی چاه فاضلاب جلوگیری کرد.


و همینطور یکی از مهمترین عامل در گرفتگی لوله ها و گرفتگی چاه فاضلاب ریختن مواد غذایی روغنی و بسیار چرب به درون آن است که باید در حین ظرفشویی مراقب بود تا هرگونه مواد روغنی وارد سینک ظرفشویی و لوله های فاضلاب نشد.

چرا که این مواد روغنی پس از وارد شدن به چاه فاضلاب و عبور از لوله های فاضلاب به دیواره لوله ها چسبیده و همانجا می ماند و رسوب میکند که در این مواقع لازم است که موقع پر شدن چاه و یا ایجاد هر مشکل در لوله کشی کار لوله بازکنی و تخلیه چاه را شروع کنیم .
گرفتگی در لوله های فاضلاب منجر به مشکلات بسیار زیادی می شود که باید برای رفع گرفتگی آنها بدون خرابی و تحمیل هزینه اضافی کاری انجام داد و چون هر کس خود نمی تواند برای رفع گرفتگی لوله اقدام کند.

چون اولا نیاز به ابزارها وسایل خاصی ازجمله دستگاه ژنراتور و فنرهای مختلف میباشد و ثانیا نیاز به متخصص و فرد ماهر در این زمینه وجود دارد به ناچار باید با شرکتهای ارایه دهنده خدمات,لوله بازکنی تهران تماس گرفت تا چنین مشکلاتی بدون هیچ دردسر خاصی رفع شود.


امروزه با توجه به اینکه وجود این شغل در سطح شهر تهران و شهرهای دیگر امری الزامی است شرکتهای ارایه دهنده خدمات نیازهای کاری مشتریان را از جمله در زمینه لوله بازکنی تهران فراهم و در خدمت مشتریان و همشهریان محترم کلان شهر تهران میباشند
چند نشانه برای تشخیص ترکیدگی لوله


  • آلودگی آب را می بینید اما هیچ منبع آشکاری برای نشتی دیده نمیشود.
  • قبض آب را با مبلغ زیاد و افزایش ناگهانی قیمت دریافت می کنید.
  • وقتی از چیزی استفاده نمی کنید صدای آب می شنوید.
  • مکان های گرم، مرطوب و کپک زده مثل دیوار، زیر فرش و غیره را مشاهده می کنید.
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۹ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: لوله بازکنی و تخلیه چاه
برچسب‌ها: لوله بازکنی تهران، تخلیه چاه تهران، تشخیص ترکیدگی لوله آب، رفع بوی بد فاضلاب
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها