تبلیغات

عایق کاری سرویس بهداشتی

۰

عایق کاری سرویس بهداشتی


عایق های نانو مولتیزو بهترین انتخاب جهت عایقکاری سرویس های بهداشتی میباشد. در این مطلب درباره عایق کاری سرویس بهداشتی بحث خواهیم کرد.

عایق کاری سرویس بهداشتی


عایق های نانو مولتیزو بهترین انتخاب جهت عایقکاری سرویس های بهداشتی میباشد. در این مطلب درباره عایق کاری سرویس بهداشتی بحث خواهیم کرد.

به سادگی میتوان بعد از مرحله ی سیمان کاری سرویس ها ، بجای ایزوگام یا قیرگونی ، مواد نانو مولتیزو را که بشکل لاستیک مایع میباشد با قلمو یا غلتک روی سطح سیمانی مالید تا پس از خشک شدن به لاستیک فشرده به ضخامت حدود ۱ال۱.۵ میلیمتر تبدیل شده و با چسبندگی فوق العاده ای که دارد تمام سطح را پوشانیده و آب بند کند.

عایق های نانومولتیزو برای سرویس های بهداشتی که چندین سال از ساختشان میگذرد نیز راه کار ساده ای دارد و میتوان از عایق های رطوبتی بی رنگ یا کریستالی استفاده نمود.
نکات عایق کاری حمام و توالت فرنگی:


در هنگام برش لوله های سرویس، لوله توالت فرنگی را نباید برش داد. بعلت اختلاف کف سرویس با توالت فرنگی
ارتفاع قیرگونی و ایزوگام حمام بسیار مهم است. و نباید پایین تر از حد استاندارد باشد. ما جهت احتیاط، بیشتر از استاندارد قیرگونی میکنیم.


آب بندی سرویس بهداشتی بدون تخریب


در خیلی از مواقع آب بندی سرویس های بهداشتی مشکلات فراوانی را برای ساکنین منزل ایجاد میکند. یکی از گروه محصولاتی که در زمینه عایقکاری و آب بندی در شرکت فرازپایه ارائه میگردد، پودر بندکشی آب بند MCM است. شما میتوانید این ملات آماده آب بند را جهت ترمیم و بندکشی بند کاشی و سرامیکهای حمام و دستشویی منزل استفاده نمایید.دستور مصرف استفاده از پودر بندکشی و ترمیمی MCM


پودر بندکشی MCM یک ملات بند کشی پایه سیمانی است که به عنوان یک ملات آب بند حاوی پلیمرهای چسباننده به روش هیدرولیکی سخت شده و موجب پر کردن بند کاشیها و در نهایت آب بندی آنها میگردد.

مزایا:
اعمال آسان
مقاوم در برابر آب
تنفس پذیرجزئیات عایق کاری سرویس بهداشتی


ابتدا باید کف دسشویی به کمک سیمان کار، سیمان کاری شود. همیشه یک لایه ی سیمان قبل از قیر گونی بر روی سطح سرویس بهداشتی به کار می رود. سپس لایه های قیر گونی به صورت افقی و عمودی اجرا می شوند. بعد از سیمانکاری لوله های باقی مانده از فاضلاب به درستی برش زده شوند. در هنگام بریدن لوله های فاضلاب قبل از ایزوگام کاری از حرارت برای اینکار استفاده نکنید.


در ادامه سطح سیمان کاری شده را برای ایزوگام کاری و بهتر چسبیدن ایزوگام با قیر پوشش می دهیم. قیروگونی کف سرویس ها در دو لایه گونی و سه لایه قیر اجرا می شود و پس از آن برای اطمینان از غیر قابل نفوذ بودن آب، سرویس بهداشتی را به آب می بندیم.


پس از آن ایزوگام ها را برش دهید و لوله های فاضلاب، روی کف شور، و سطح را به دقت ایزوگام کاری کنید. در هنگام نصب ایزوگام بر روی زاویه ی 90 درجه دقت کافی را به عمل آورید
مراحل کار عایق کاری سرویس بهداشتی:


1 – بررسی دقیق محل نم و پیدا کردن درز نم

2 – تخریب با کمترین نخاله و با دقت بالا جهت آسیب نزدن به سیستم لوله کشی داخلی سرویس بهداشتی

3 – سیمان کاری : یک لایه سیمان قبل از قیرگونی اجرا میشود.

4 – قیرگونی دولایه و در جهت های مختلف: این مرحله بسیار حساس می باشد. و دقت ما و تجربه و مهارت استادکاران ما در این مرحله باعث شده که ما عایق کاری را گارانتی کنیم. قیرگونی سرویس بهداشتی بسیار بهتر از ایزوگام می باشد. چون تمام درزها را بخوبی میپوشاند و عمر بالایی دارد. البته اگر شما تمایل به ایزوگام سرویس بهداشتی داشته باشید ما انجام میدهیم. با اینکه قیمت قیرگونی بسیار بالاتر می باشد و زمان بیشتری از ما میگیرد اما نتیجه کار خوب و رضایت مشتری برای ما الوبت بالاتری دارد.

5 – اجرای لوله کشی آب : در این مرحله لوله کشی آب سرد و گرم انجام میشود. مفاصل بخوبی وصل میشود و هیچ گونه امکان نشتی نخواهد داشت.

6 – کاشی کاری حمام : در این مرحله کاشی کاری و سرامیک سرویس بهداشتی انجام میشود. و دقت میکنیم تا شیب استاندارد رعایت شود.

7 – نخاله ها جمع آوری شده و نظافت انجام میشود و آماده تحویل به شما.منبع: عایق کاری ساختمان - تاسیسات سرویسجزئیات عایق کاری سرویس بهداشتی با قیر و گونی


قیرگونی سرویس‌های بهداشتی (حمام، دستشویی، پانسیون، تراس، آشپزخانه و استخر)، باید حتی الامکان دو لایه قیرگونی اجرا شود یعنی یک لایه شل + یک لایه گونی درجه 2 + یک لایه قیر مخلوط سفت و شل + یک لایه گونی درجه یک + یک لایه قیر سفت عسلی ( قیر نه خیلی داغ باشد نه خیلی سرد)

قیرگونی سرویس‌های بهداشتی در برج‌ها بیشتر اوقات برای اطمینان بیشتر با سه لایه قیرگونی اجرا می‌گردد.نصب ایزوگام در سرویس بهداشتی


نصب ایزوگام در سرویس بهداشتی و بحث عایق کاری مکان هایی مانند : حمام و توالت که خطر ریزش سقف و جمع شدن آب در کف آن ها وجود دارد، بسیار ضروری است. معمولا برای عایق کاری سرویس های بهداشتی از قیر گونی به خاطر چسبندگی و ضخامت زیاد آن استفاده می کنند ، اما در برخی موارد کارفرمایان به دلیل ارزانتر بودن ایزوگام از این محصول برای عایق کاری سرویس ها استفاده می کنند.


ایزوگام کاری که می خواهد کارش را انجام دهد در صورتی که بخواهد از ایزوگام به صورت یک عایق کامل برای سرویس ها استفاده کند باید موارد زیر را به درستی انجام دهد.

+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۲۹ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: لوله بازکنی و تخلیه چاه
برچسب‌ها: عایق کاری سرویس بهداشتی، عایق کاری، عایق کاری ساختمان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها