تبلیغات

15 نقاط عطف رابطه ای که ارزش تجلیل دارند

۰

با تحول روابط ، نقاط عطف رابطه خاصی وجود دارد که شما و شریک زندگی خود با آنها روبرو خواهید شد. این نشانگرها شروع فصلهای جدید زندگی شما را نشان می دهد.

این مناسبت های مهم شما را نزدیکتر کرده و لایه هایی از عمق را به روابط شما اضافه می کند.

بسیاری از والدین انتظار انتظار کتاب را که انتظار دارید انتظار داشته باشید خوانده اند. این به نوعی کتاب مقدس برای والدین تبدیل شده است که یک نوزاد را به دنیا می آورند.

این بسیار مفید است زیرا روند بارداری ، زایمان و سایر موارد را مشخص می کند. آماده بودن ، حدس و گمان را از آن خارج می کند و بینش بسیار مورد نیاز والدین را فراهم می کند.

تبدیل شدن به یک زن و شوهر و ایجاد یک همکاری قوی ، روند خود را طی می کند. خوب نیست بدانید که در این مرحله از زندگی چه انتظاری هم دارید؟

بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از نقاط عطف مهم که انتظار دارند در سفر خود با هم تجربه کنند.

1. از "فقط دوستیابی" گرفته تا انحصاری بودن

دوستیابی یک بازی اعداد است. بعضی اوقات ، پیدا کردن آنچه می خواهید مدتی طول می کشد. این برخلاف این نیست که قبل از پیدا کردن لباس مناسب و مناسب ، به خرید بروید و در لباس های مختلف تلاش کنید.

در فروشگاه زندگی ، پیدا کردن مناسب کامل می تواند چالش برانگیز باشد ، اما پس از انجام این کار ، بسیار عملی است.

بعد از مدتی بیرون رفتن ، ممکن است کشف کنید که شخصی که می بینید ، تقریباً چیزی است که شما همیشه در شریک زندگی خود می خواستید. شما اهداف مشابه را با هم به اشتراک می گذارید ، سازگار هستید و دوست دارید با یکدیگر باشید.

در این مرحله است که شما ممکن است تصمیم بگیرید که منحصر به فرد شوید و در ایجاد روابط خود تلاش کنید. این نقطه عطف روابط شروع بسیار خوبی است و قابل تقدیر است.

وقت سختی برای پیدا کردن فرد مناسب دارید؟ 6 روش اثبات شده برای موفقیت با دوستیابی آنلاین را ببینید.

2. گفتن "من تو را دوست دارم!"

چه کسی آن را اول می گوید؟ این یک نقطه عطف رابطه نیمه ترسناک است زیرا برای اینکه به عشق خود بگویید که آنها را دوست دارید ، با قلب خود قمار می کنید.

چه می شود اگر شما آن سه کلمه کوچک را بیان کنید و علاقه عشق شما فقط در آنجا بایستید و پاسخ دهید ، "این خوب است"؟ آخ.

وقتی متوجه می شوید که احساسات به عشق تبدیل شده اند ، ممکن است آسیب پذیری را تجربه کنید. اعلام عشق شما با خطر زیادی همراه است. اما کارهای عالی معمولاً انجام می شود.

این نقطه عطف اگر هر دو طرف احساس یکسان داشته باشند ، لحن بسیاری از نقاط عطف را به وجود می آورد. مطمئناً ارزش دارد که نزدیکی تازه تان را جشن بگیرید.

3. عشق ورزیدن

این می تواند یک نقطه عطف رابطه مهم باشد. می تواند برای اولین بار یا بعد از گفتن "دوستت دارم" بیاید. در هر صورت ، تا زمانی که به این نقطه رسیدید ، اتفاق شگفت انگیز در روابط رخ می دهد.

شما احساس می کنید پیوند خاصی احساس می کنید. هردو نگهبان خود را رها کرده اید ، و احساس ارتباط بین شما وجود دارد.

اگر تصمیم گرفته اید صبر کنید تا قبل از رسیدن به این نقطه عطف روابط بهتر ، یکدیگر را بهتر بشناسید ، این باعث می شود تا این عشق ورزی بیش از پیش هیجان انگیز شود.

داشتن رابطه جنسی با شریک جدید می تواند غیرقابل توصیف ، هیجان انگیز و قطعاً فراموش نشدنی باشد.

پس از همه ، این اولین بار است شاید بار اول نباشد ، اما اولین بار با شخص جدیدی ، درست است؟ بنابراین ، بله ، این قطعاً شایسته یادآوری است.

"دفتر خاطرات عزیزم…"

توجه: اگر مدتی مجرد بوده اید ، دچار شکستگی سختی شده اید یا از بین رفتن یک عزیزان را تجربه کرده اید ، این نقطه عطف بسیار مهم است زیرا به معنای باز کردن مجدد خود است.

ممکن است تردید و عدم اطمینان زیادی وجود داشته باشد ، اما سرانجام ، وقتی شما هر دو آماده باشید ، همه چیز در جای خود قرار می گیرند ، و دیگر به این راحتی احساس نمی کنید.

4- ملاقات دوستان و خانواده

این یک نقطه عطف رابطه بسیار مهم است. دریافت مهر تأیید از طرف دوستان و خانواده اساساً این توافق نامه را امضا می کند.

حتی اگر شما ممکن است برای شخص خود سخت گیر کرده باشید ، همیشه اگر خانواده و دوستانتان فکر کنند که به همان اندازه که فکر می کنید هستند ، بهتر احساس می شوند ، بهتر است.

این باعث می شود دراز مدت روابط شما راحت تر شود. در طول زندگی شما در کنار هم اتفاق می افتد ، که برخی از آنها با دوستان و خانواده هستند. شما می خواهید مطمئن شوید که در صورت امکان همه با هم همراه می شوند.

همراهی با دوستان خوب شریک زندگی و اعضای نزدیک خانواده برای موفقیت در روابط بسیار مهم است.

شاید خاله مارش خیلی خوب نباشد ، اما به یاد داشته باشید که همه این افراد مدتها قبل از حضور شما در آنجا بودند ، بنابراین لبخند بزنید و مودب باشید. اتحاد برای همیشه دوام نخواهد داشت.

5. داشتن اولین مبارزه خود

این اتفاق می افتد مهم نیست که چقدر عاشق شما باشید ، آشفتگی ها اتفاق می افتند.

هرچه با یکدیگر راحت تر می شوید ، نگهبان ها ریخته می شوند و چمدانی که هر دو در آن حمل می کنید ، در یک نقطه یا نقطه دیگر ، بیرون می ریزند.

این آشکارا دلیل جشن نیست ، اما می دانید چیست؟ صحبت کردن در آن ، رسیدن به ریشه مشکل ، رفع آن و سپس حرکت به جلو.

همه زوج ها اختلاف نظر دارند. نحوه مدیریت آنها مهم است.

6. اولین سفر خود را با هم

قطع اولین تعطیلات در کنار هم مطمئناً قابل توجه است. سپری کردن تمام آن زمان به دور از خانه و تمام آسایش آن ، نگاهی اجمالی به وضعیت روابط خواهد داشت.

چقدر خوب با هم سفر می کنید؟ چقدر انعطاف پذیر هستید؟ آیا شما هر دو قادر به سازش هستید؟

برای مسافرت با هم ، باید در کنار هم کار کنید تا به سفری برسید که هر دو بتوانید از آن لذت ببرید.

بدون شک شخصیتهای واقعی شما در بعضی از مراحل در طول برنامه ریزی و سفر واقعی به عنوان اتفاقات غیرمنتظره ظاهر می شوند.

"سفر ما را از مسیرهای روزمره و مناطق راحتی ما دور می کند ، بنابراین شما با یک طرف دیگر از فرد آشنا می شوید. خواهید دید که چگونه آنها نسبت به چمدان های گمشده یا پشه های شیطانی واکنش نشان می دهند. و آنها وقتی شما را به حالت تعلیق در می آورند ، شما را خواهند دید .

نحوه برخورد هر دو با شما ، نشانگر خوبی برای هریک از شخصیتهای شما است. بنابراین ، اگر در سفر خود یک زمان شگفت انگیز داشته باشید و به شکلی باشکوه پیش بروید ، آن را از طریق نقطه عطف روابط دیگری ساخته اید!

7. درگیر شدن

شما برای یک زمان مناسب تاریخ بندی کرده اید - کافی است بدانید که علاقه عشق شما توجه شما را به خود جلب کرده است و شما می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید. تعداد بیشتری این یک رابطه محکم است و شما معتقدید که این یکی است.

بعد از فکر کردن ، تصمیم می گیرید که درگیر شدن ، گام منطقی بعدی باشد. این نقطه عطف بسیار مهم است زیرا این پله پله برای بسیاری از فصلهای مهم در زندگی شما خواهد بود.

درگیر شدن می گوید شما آماده هستید تا روابط خود را به سطح بعدی برسانید. شما فقط نمی خواهید به روز یا شلاق بزنید ، می خواهید آینده را با هم برنامه ریزی کنید.

اگر تاکنون به این نتیجه رسیده اید ، قطعاً ارزش جشن گرفتن دارد. شاید رسیدن به اینجا آسان نبوده است ، اما شما آن را به جایی جلب کرده اید که قلب و ذهن شما می گویند ، "این فردی است که من می خواهم زندگی خود را با او در میان بگذارم."

8- ازدواج

درگیر شدن بسیار مهم است ، اما ازدواج باعث می شود که این معامله متمایز شود. گره زدن گره می گوید که شما هر دو می خواهید کاملاً به یکدیگر متعهد باشید و شما هر دو مایل به پشتی همدیگر هستید.

انجام این مرحله نهایی همانطور که اغلب از طرف مردم می شنوم "فقط یک تشریفات" نیست. این می گوید که شما هر دو با هم هستید ، بهتر یا بدتر.

وقتی ازدواج می کنید ، فقط نمی گویید ، "بله ، من برای همیشه در کنار شما خواهم بود!" شما در واقع با انجام اقدامات لازم و به اشتراک گذاری آن با دوستان و خانواده خود ، آن را اثبات کرده اید.

با این حال ، ازدواج همیشه لازم نیست در مقابل بسیاری از عزیزان یک امر بزرگ باشد.

بعضی از زوج ها آن را کوتاه ، شیرین و خصوصی می پسندند. خوبه. شما هنوز اعلام می کنید که همه در آن هستید و در را به روی همه افراد دیگر می بندید.

9- خرید خانه

این نقطه عطف رابطه را تخته سنگی و نه سنگریزه در نظر بگیرید! وقتی شما به عنوان یک زن و شوهر تصمیم به خرید خانه با هم دارید ، در ضخامت آن قرار دارید.

ممکن است ازدواج کرده باشید یا نتوانید ازدواج کنید ، اما فرض بر این است که برای مدت طولانی در این رابطه خواهید بود.

خرید خانه یک تعهد بزرگ است - تعهدی که هر دو طرف را ملزم به همکاری در اتحادیه می دانند در مورد پرداخت وام مسکن ، مالیات ، تزئین ایده ها و موارد دیگر. شما باید یکپارچه باشید تا خانه خود را به یک لانه دنج تبدیل کنید.

بسته شدن پادگان ، که در واقع به معنای نهایی بودن فروش است ، قطعاً جشن گرفتن شایستگی است.

ایجاد یک خانه در کنار هم نیاز به فداکاری ، تلاش و عشق زیادی دارد. وقتی می توانید این کار را کنار بکشید ، وقت آن است که مهمانی خانه داری کنید!

10. به اشتراک گذاشتن یک راز وحشتناک

می دانید وقتی بدترین اسرار خود را به یکدیگر می گویید ، هر دو به شدت متعهد هستید. من درمورد گفتن صحبت نمی کنم ، "من یک مرد را چند سال عقب کشیدم و نزاع کردم. آنها هنوز نمی دانند که من بودم. " (لایک!)

من در مورد چیزهایی صحبت می کنم - چیزهای شرم آور یا دردناک - که هرگز با هیچ کس دیگری به اشتراک نگذاشته اید. اگر می توانید به همدیگر باز کنید و راز (های) بزرگ خود را فریب دهید ، این نشانه صمیمیت و اعتماد عمیق است.

"من ممکن است مدتی طول بکشد تا اسرار شخصی احتمالی شرم آور خود را به یک شریک فاش کنید. سرانجام ، هر چند ، وقتی احساس راحتی می کنید ، احتمالاً آن حقایق طولانی دفن شده بیرون می آیند - و شما و شریک زندگی تان باید خیلی نزدیک تر شوید. " - سوزان کراوس ویتبورن [4]
تا زمانی که راز (های) خود را به اشتراک می گذارید ، اعتماد به نفس زیادی به یکدیگر ایجاد کرده اید. این یک راه برای ادامه روابط شما در سطوح مختلف است ، و قطعاً جشن گرفتن آن ارزش دارد.

11. داشتن اولین فرزند خود

این نقطه عطف رابطه یکی از بزرگترین تغییر دهنده های زندگی در همه است. هیچ کس کاملاً آماده این یکی نیست. ممکن است مهد کودک همه را تنظیم کنید ، و ممکن است خوانده باشید چه چیزی را انتظار دارید وقتی که کاملاً انتظار دارید (ببینید بالا) ، اما هیچ کس آماده نیست.

بچه دار شدن ، شما ، رابطه و هر چیز دیگری را که می توانید تصور کنید ، آزمایش می کند. اما همچنین فرصتی است برای پیوند با شریک زندگی خود حتی بیشتر ، باور کنید یا نه.

برای تصمیم گیری های مهم در مورد کودک خود مجبور خواهید بود اغلب باهم جمع شوید. در این فرایند ، با تقسیم بی ارزش ترین چیز در زندگی ، عشق شما به یکدیگر رشد خواهد کرد.

ممکن است شما وسوسه شوید که عاشقانه را روی مشعل پشت قرار دهید ، اما زنده نگه داشتن آن شعله عشق بسیار مهم است. دو پدر و مادر خوشحال فرزندان شادتری را به وجود می آورند. شب های تاریخ را از دست ندهید!

بزرگ کردن کودک می تواند بسیار فرسوده باشد ، اما می تواند یکی از شگفت انگیزترین وقایع زندگی شما باشد. و تمام گزینه های عکس برای فیس بوک و اینستاگرام را تصور کنید!

هنوز عصبی؟ 50 ترفند و هک برتر والدین را بخوانید که زندگی را آسان تر و سرگرم کننده تر می کنند.

12. رها کردن Tyke کوچک خود را در روز اول مدرسه

کدام والدین وقتی اولین روز کودک خود را کنار می گذارند ، اشک نمی ریزند؟ کودک آنها دیگر کودک نیست. مهدکودک همه چیز را شروع می کند. این آغاز سفر آموزشی است.

اما برای شما ، به عنوان یک زن و شوهر ، فرصتی برای داشتن وقت بیشتر برای خودتان است. شما هر دو می توانید این واقعه مهم را جشن بگیرید - شاید بعد از رها کردن یک کودک کوچک خود ، ناهار بخورید.


جشن بگیرید که چقدر به اینجا رسیده اید؛ برخی از چیزهای زیبا را که تجربه کرده اید بازگو کنید و درباره برخی از چیزهایی که منتظر آنها هستید صحبت کنید.

به این روش فکر کنید: با تمام وقت اضافی که دارید ، می توانید برای خودتان و عسل خود رندرهای عاشقانه تری برنامه ریزی کنید ، و دیگر اینکه لحظه های افتخارآمیز را به اشتراک بگذارید ، زیرا شخص کوچک شما یاد می گیرد تا 100 عدد حساب کند.

عکس های زیادی بگیرید و از این نقطه عطف روابط بزرگ و احساساتی لذت ببرید.

13. بلوغ! لایک ها

در بعضی از مواقع ، بدون آنکه حتی متوجه آن شوید ، کودک شما در حال حلقه شدن و سپس نوجوان شدن است. شما به طور جدی شروع به تعجب می کنید که آنها چه کسانی هستند.

"شاهزاده خانم کوچک من کجاست؟" ممکن است بپرسید "چه اتفاقی برای پسری افتاد که شب هنگام با من نوازش می کرد؟"

بله ، شما یک غریبه در خانه خود خواهید داشت.

این مرحله کاملاً طول می کشد. این احتمالاً یکی از دشوارترین نقاط عطف رابطه است. نگرش اصلی ، سخنان هوشمندانه ، بی توجهی به سفارشات ، سخنان نفرت انگیز و موارد دیگر وجود دارد.

به عنوان یک زن و شوهر ، ممکن است خود را در مورد نحوه برخورد با برخی امور اختلاف نظر داشته باشید. اما این زمان جمع شدن است. قوی بودن و ایجاد جبهه متحد است.

برای حمایت از یکدیگر تکیه کنید و وقتی دلسرد شوید ، یکدیگر را بسازید. این تجربه پیوند دیگری است که می تواند رابطه شما را مستحکم تر کند.

در این مرحله ، من کتاب مایکل جی بردلی را به شدت توصیه می کنم ، بله ، نوجوان شما دیوانه است!: دوست داشتن فرزندتان بدون از دست دادن ذهنیت.

وقتی پسرم به "غریبه" تبدیل شد ، من این کتاب را با دقت خواندم. هایلایت دوست من بود.

این کتاب بسیار عالی نوشته شده و بسیار مفید است. این امید را به شما می دهد و آنچه را که تجربه می کنید عادی سازی می کند. شما نسبت به خود و نوجوان ناخوشایند خود احساس بهتری خواهید داشت.

برای شما به عنوان یک زوج ، می تواند شما را راهنمایی کند تا شما بتوانید در مواجهه با شرایط دشوار که ممکن است پیش بیاید ، مهارت بیشتری داشته باشید.

این نیز بگذرد. در آنجا آویزان شوید! من نمی دانم که این لزوما یک نقطه عطف رابطه برای جشن گرفتن است ، اما این یک نقطه عطف است. آنچه شما جشن خواهید گرفت ، روزی است که آنها دوباره انسان می شوند.

زمانها خشن خواهد بود ، اما وقتی تمام شود ، احساس خوبی خواهد داشت. الن پومپئو در اپیزودی از آناتومی گری می گوید: "چرا من خودم را با چکش می زنم؟ زیرا وقتی متوقف می شود احساس خوبی می کند! " و این متوقف خواهد شد!

14. دریافت یک تبلیغ

در جایی بین پرورش نوجوان خود ، آموزش نحوه رانندگی و زنده ماندن از آن با یک شام خوشمزه بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، ممکن است شما و / یا شریک زندگی تان ارتقاء دهید.

شما ممکن است در مشاغل انتخابی خود سخت کار کرده باشید و اکنون با ارائه فرصتی شگفت انگیز شناخته می شوید.

این ممکن است به معنای پول بیشتر ، تغییر عنوان یا هر دو و احتمالاً توانایی استطاعت چیزهایی باشد که قبلاً نتوانسته اید. همچنین به معنای مسئولیت پذیری بیشتر خواهد بود.

به یاد داشته باشید که با زمانی که دارید مسئولیت پذیر باشید. برای نزدیک شدن به یکدیگر ، برنامه ریزی سفر و داشتن اوقات عاشقانه تر در کنار هم ، از مزایای جدید خود استفاده کنید.

این یک نقطه عطف رابطه فوق العاده است. در حال گفتن است: "شما یک کار عالی انجام داده اید ، و ما آن را تشخیص می دهیم." این زمان برای تبریک به یکدیگر و تجلیل از دستاوردهای شماست.

اگر هر دوی شما سخت کار می کنید ، اما فقط یکی از شما تبلیغ می کنید ، اجازه نمی دهید که حسادت کنید. برای شریک زندگی خود خوشحال باشید. آنچه برای یکی از شما خوب است برای هر دوی شما خوب خواهد بود. پس از همه ، شما یک تیم هستید.

تبلیغات (های) خود را جشن بگیرید ، اما شب های تاریخ و ارتباطات را ادامه دهید.

7 عادت والدین شاغل موفق را بخرید تا بهترین تعادل کار و خانواده را داشته باشید.

15. احساس لانه خالی

یک روز ، بعد از اینکه همه چیز گفته شد و انجام شد ، کوچک شما درست قبل از چشمان شما به یک بزرگسال تبدیل می شود. آنها می توانند برای دانشکده ، ازدواج ، یا به سادگی بیرون رفتن از دانشگاه جمع شوند.

این یک نقطه عطف روابط تلخ خواهد بود. به همان اندازه که می خواهید فرزندتان مستقل باشد ، می خواهید حضور آنها را از دست دهید.

در اینجا چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید: اگر رابطه شما در سالهای پرورش کودک مورد غفلت واقع شد ، ممکن است عواقب ناشی از آن غفلت به همراه داشته باشد.

هنگامی که فرزند شما از بین رفت ، حواس پرتی نیز وجود دارد. همانطور که می گوید ترانه گیلبرت O سالیوان می گوید ، این فقط شما و شریک زندگی خود خواهید بود ، "مجدداً ، به طور طبیعی ،". خبر خوب این است که این زمان بسیار خوبی برای کشف مجدد یکدیگر است.

این نقطه عطف می تواند فرصتی برای گسترش به عنوان یک زوج ، گذراندن زمان به روز ، مسافرت و لذت بردن از دوستان باشد. غم و اندوه کم خواهد شد ، نگران نباشید. همه چیز در جای خود قرار می گیرد و روالهای جدیدی ایجاد می شود.

توجه: در بعضی موارد ، پسر یا دختر ممکن است به خانه برگردند زیرا می دانند که در دنیای واقعی چه سختی دارد. بنابراین ، در حالی که می توانید وقت خود را بدون آنها جشن بگیرید و لذت ببرید.

خط پایین

نقاط عطف رابطه فوق تنها موارد نیستند. شما ممکن است نقاط عطفی را جشن بگیرید که حتی در این لیست وجود ندارند ، اما با این وجود این برای شما بسیار ویژه بوده است.

هر چه تجربیات روابط شما را نشان می دهد ، نشانگرهایی هستند که باید تصدیق شوند. پس از همه ، شما با هم زندگی می کنید.


+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۴۳ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: موفق باش
برچسب‌ها: سبک زندگی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها