تبلیغات

مشکلات برد سیستم کولر گازی

۰
تعمیر برد خنک کننده گازی در اکثری از موردها ممکن نمیباشد . برد در دست گرفتن که داخل نصیب داخلی سیستم سرمایش گازی فراروگریز می گیرد , محل در دست گرفتن بخش اعظمی از عمل های سیستم سرمایش است . این قطعه وظایفی اعم از خاموش و روشن کردن موتور , کمپرسور , فن داخلی , حرفه بیرونی و تغییر تحول موقعیت سرمایش/گرمایش خنک کننده گازی را بر عهده داراست .


بعد از مفتوح کردن بدنه , با روزنه ای که از موفقیت در دست گرفتن در قبال گرد و غبار نگهداری مینماید رو به رو میشویم . پیچ های این روزنه را با پیچ گوشتی گشوده می کنیم تا به برد در اختیار گرفتن و سیم های متصل به آن برسیم .

درین سطح , گذشته از قطع کردن هر یک از سیم ها , از حالت اتصال سیم ها عکس بگیرید زیرا به خیال سپردن محل اتصال تمامی سیم ها طاقت فرسا است و دسته های کولرهای گازی گوناگون هم در این زمینه تفاوت هایی دارا‌هستند .

سیم های متصل به برد در دست گرفتن را با دم رشته رشته از آن قطع نمائید . سوکت سیم های پاور که در تصویر سیاه و سپید میباشند را از برد قطع فرمایید . سوکت سیم های رنگی که به بالای برد متصل گردیده اند را هم از آن خارج بکشید .

تعمیر برد خنک کننده گازی
برد خنک کننده گازی از دید موسسه ها خالق قطعه ای غیر قابل تعمیر به حساب آورده می شود و در شکل فساد می بایست بدور انداخته شود , بدین ترتیب دارای خنک کننده گازی یا این که سرویس کار سیار می بایست دارای تعهد فردی خویش این کار را انجام دهد .

در واقعیت , تعمیر برد سیستم سرمایش گازی که قطعه چندان گرانی محسوب نمی شود و فقط نقص‌ برای ردوبدل آن این است که غالبا موفقیت اصل کمپانی آفریننده در بازار پیدا نمی شود , نسبتا معمولی است چون صرفا کاری که شما می‌توانید برای تعمیر آن انجام دهید , هویه کاری و برقراری اتصال مجدد در بین بعضی نقاط پیروزی است .

جا گذاری برد تازه یا این که تعمیر شده
در‌این سطح در شکل خرید یک برد نو , قطعات و بخش‌های مهم آن را با نیز مقایسه فرمائید تا مطمئن گردید برد مطلوب سیستم سرمایش خویش را خریده اید . برای گزینش دسته برد ما یحتاج خویش , می‌توانید به خصوصیات فنی سیستم سرمایش خویش رجوع کنید .

قطعات و محل اتصال سیم ها بر روی هر برد با حروف خاصی معین گردیده اند که تشخیص بخش های یکسان روی بردها را ممکن می نماید .

بعداز اطمینان از همخوانی بخش های مهم , موفقیت را با پیچ های حفظ کننده در جای خویش سفت نمائید . سیم پاور را وصل نمایید و سیم های دیگر را طبق عکس هایی که از اتصال های نخستین گرفتید به برد نو یا این که تعمیر شده متصل نمایید .
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۵۲ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: تعمیر کولر و چیلر و شوفاژ
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها