تبلیغات

بایستی حساب و کتاب را یاد بگیریم

۰

دکترها و وکلا دفتر ها کاری خویش را فعال سازی می کنند ; سوای این که بدانند چطور می بایست اظهارنامه‌ی مالیاتی کامل شدن نمایند . صاحبان کسب‌وکار به قانون ها مالیاتی شناخت ندارند و این مورد میتواند برای آن‌ها خطرناک باشد .

چرا همگی پیرو کسب مهارت‌های مالی نیستند؟

زیرا این کار مستلزم صرف دوره و کارایی است . در صورتی‌که فرصت کافی را صرف این قضیه نمائید , میتوانید از تمام مزایای اشاره‌شده بهره‌مند گردید . تمامی می دانند فراگرفتن مساله مالی , تصمیمی با ارزش و اثرگذار است , ولی انجام آن چندان راحت نمی‌باشد . اگر‌چه تصمیم چندان مشقت نمی‌باشد , ولی خیلی‌ها می باشند که نمی‌توانند تصمیم صحیح را بگیرند .

سرمایه‌گذاری‌های متنوع انجام دهید تا ریسک خویش را کاهش دهید . کارشناس دیگری می گوید این تصمیمی خطا است که شما‌را در مرحله میانگین نگه می دارد . اولیه بدهی‌های خویش را تسویه فرمائید و دیگری میگوید از بدهی‌ها برای تولید گنج منفعت ببرید . یک کارشناس می گوید بازار سهام دکمه به‌دست آوردن گنج است و دیگری میگوید که اکثر وقت ها میلیونرها از بازار املاک می آیند .

حقیقت این است که شما هر توشه توصیه‌ی سرمایه‌گذاری می‌شنوید , بایستی بدانید که هر گونه سرمایه‌گذاری یک جنبه مثبت و یک جنبه منفی داراست و این قضیه به حالت سرمایه‌گذاری مربوط است . گاهی‌اوقات عالی است که خویش را بدهکار کنیم تا یک سرمایه‌گذاری عالی انجام بدهیم , البته گاهی‌اوقات می بایست بدهی‌های جان دار را تسویه کنیم .

یکی عارضه ها یاد گرفتن مساله مالی این است که ادراک صحت از اشتباهات و نقاط بدون نور گونه های سرمایه‌گذاری ها داشته باشیم . در غیر این شکل چطور می توانید از این داده ها برای به دست آوردن تصمیمات سودآور سرمایه‌گذاری افتتاح فرمائید . بایستی بدانید که یک سرمایه‌گذاری چه موقع مطلوب است و چه موقع بایستی دست رد به یک سرمایه‌گذاری بزنید .

طرق متفاوتی برای سرمایه‌گذاری‌های سودآور موجود هست و منابع متعددی نیز موجود هست که میتوانید از آن ها یاد بگیرید . چیز جدیدی نیست و هیچ بازاریابی نیز نمی باشد که یک راهکار مختص به شما خاطر بدهد . چنانچه نمی خواهید کلی پول برای کمپانی در‌این سمینارهای گران قیمت صرف فرمائید , شایسته ترین کار این است که به منابع آموزشی متفاوتی که در مرحله اینترنت وجود دارا‌هستند , مراجعه‌نمایید .

گرینسپن همینطور به‌این مسئله اشاره می نماید که اشخاص می بایست آموزش‌های مالی بهتری ببینند تا بتوانند مساله مالی خویش را صحیح رئیس نمایند . وی میافزاید : سواد مالی می تواند جلوی دریافت کردن تصمیمات مالی غلط را بوسیله نسل برنا بگیرد . این شما می‌باشید که بایستی شیوه صحیح سرمایه‌گذاری را یاد بگیرید ; هیچ‌کس دیگری به‌اندازه‌ی شما بدین مورد اهمیت نمی‌دهد .

خیلی‌ها تصور میکنند که مشاور مالی آنان میتواند تمام تصمیمات مالی را به‌جای آن ها بگیرد . در صورتی‌که تمام مساله مالی را به مشاوران واگذار فرمایید و خودتان چیزی یاد نگیرید , خسارت خواهید کرد . اهمیت ندارد مشاور مالی استخدام کرده‌اید , شما مسئول نتیجه ها سرمایه‌گذاری‌ها می باشید . هر انتخابی که میکنید , یک تصمیم است , پس شما مسئول می‌باشید .

در‌حالتی که کماکان به شخص دیگری متعلق باشید , هیچ زمان نمی‌توانید آزادی حقیقی وواقعی را تجربه فرمائید . عالم پر‌از انسان‌هایی است که ثروتمند شده‌اند و آن گاه به‌خاطر ناآگاهی مالی , این گنج را ازدست داده‌اند .

در صورتیکه به سایرافراد برای تصمیمات مالی خویش متعلق باشید , آینده‌ی خویش را به بخت واگذار کرده‌اید . آموزشی مالی به شما یاد می دهد , چطور ماهی بگیرید تا دیگر برای به دست آوردن ماهی به بقیه افراد نیازی نداشته باشید . فراگیری مالی شایسته ترین سرمایه‌گذاری است .
+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۴۷ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: موفق باش
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها