تبلیغات

کاربرد پنجره هوشمند

۰

هر چقدر به جلو پیش می رویم بیشتر متوجه ترقی تکنولوژی می‌شویم . هوشمند شدن وسایل کوچک و بزرگ به آسایش ما یاری مینماید . همه این ابزار منزل هوشمند ما‌را مکانی گوناگون مینماید که شوق و اشتیاق ما‌را برای رجوع پس از ساعتها کار در سوی منزل تشویق می نماید . مثلا احتمال دارد واجب نباشد کلیه پنجره‌های منزل را هوشمند نمایید .

شما می توانید فقط پنجره‌های حیاتی که مقابل روشنایی است را هوشمند نمائید تا ملزم به پرداخت هزینه‌های بسیار نشوید . برای این کار به زاویه تابیدن روشنایی خورشید درطول روز به ساختمان توجه فرمائید . شاید به بعضی از پنجره‌ها روشنایی به شکل بی واسطه تابیده نشود .

ولی نوعی از پنجره‌های هوشمند میباشند که بوسیله یک برنامه از روش تلفن موبایل خویش میتوانید آن را بررسی و در دست گرفتن نمائید . بنابراین شما پیکربندی دلخواه خویش را در حالی که بر روی صندلی نشسته‌اید با زدن یکسری سوییچ محاسبه میکنید و تغییر‌و تحول حالت می دهد .از این پنجره ها در چه مکان هایی باید استفاده کرد

هتل‌ها را می‌توان با این پنجره‌ها یگانه کرد . هزینه‌های متعددی بابت مصرف انرژی در هتل با این تکنولوژی کم خواهد شد . همینطور این پنجره‌ها برای اداره ها مطلوب میباشند . برای تفکیک فضاهایی که تابیدن روشنایی خورشید و اطراف محرمانه در آن فراوان لبریز اهمیت است .


فواید نصب پنجره هوشمند در ساختمان

این پنجره‌ها می تواند از وجود گرمای نامطلوب در تابستان به درون دور و اطراف دوری نمایند . تکنولوژی تولید این پنجره‌ها به گونه‌ای است که در شکل نیاز میتوانید کلید منحصربه‌فرد را بزنید تا جریان برق در پنجره فعال شود .

این جریان برق , نوروفروغ مادون قرمز رنگ را جذب میکند که میتواند اذن به ورود گرما را به درون ندهد . اما این جریان برق شدت مضاعف مقداری دارااست , نیازی نمی‌باشد نگران خطرها آن باشید . این تکنولوژی برای اشخاصی که با روشنایی خورشید در روز وسط نیکی ندارند مطلوب است .

پنجره هوشمند با زدن یک کلید می تواند متحیر شود و از عبور دادن روشنایی پرهیز نماید . این موقعیت می تواند وضعیت معکوس نیز داشته باشد . یعنی شما میتوانید مبنی بر منظور خویش پنجره هوشمند را در شرایط کدر یا این که واضح تهیه و تنظیم فرمایید .


عملکرد پنجره هوشمند در چه مکان‌هایی است

قبلی از سعی پنجره هوشمند می بایست فواید آن را می‌دانستیم . بیشترین بهره این پنجره‌ها برای صرفه‌جویی در انرژی , در اختیار گرفتن شدت روشنایی نیز از نظر گرما و نیز نور , در اختیار گرفتن دید از خارج ساختمان است . شما میتوانید این ویژگی‌ها را به طریق ایده‌آل برای خویش تهیه و تنظیم نمائید .


+ نوشته شده توسط Rezamiri در ، ۴۸ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: دکور
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها